ندای البرز
یکشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۳ - - ساعت ۲۱:۲۰ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 504
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ آذر ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۴
 •   
  رئیس بنیاد شهید شهرستان البرز:
  رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان البرز گفت: مهم‌ترین مشکلات خانواده شاهد و ایثارگر این شهرستان مسکن و اشتغال است.

  مجید عظیمی با اشاره به اینکه مهم‌ترین مشکلات جانبازان، مسکن و اشتغال و والدین شهدا درمان است، اظهار کرد: مشکل مسکن با پرداخت وام و درمان با ارائه خدمات در بیمه تکمیلی برطرف می‌شود.

  وی با اشاره به اینکه شش ماه نخست امسال به ۲۶ خانواده شاهد و ایثارگر، به منظور رفع مشکل تأمین مسکن، وام پرداخت شده است، افزود: شش نفر نیز برای دریافت وام در نوبت هستند که تا پایان سال جاری به آن‌ها پرداخت می‌شود.

  عظیمی به آمار بیکاران جامعه هدف شهرستان البرز اشاره کرد و ادامه داد: ۸۱ نفر از فرزندان جانباز با مدرک دیپلم، ۵۰ نفر با فوق‌دیپلم و ۸۳ نفر با لیسانس و ۱۳ نفر نیز از فرزندان شهدا با مدرک سوم راهنمایی، ۳۲ نفر دیپلم و شش نفر با مدرک لیسانس جویای شغل هستند.

  رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان البرز افزود: ۷۴ نفر از بیکاران جامعه هدف در شش ماه نخست امسال به اداره کار معرفی شدند و به ۹ نفر نیز وام اشتغال از منابع داخلی به منظور اشتغال‌زایی پرداخت شده است.

  این مسئول با اشاره به اینکه بنیاد شهرستان البرز از ظرفیت‌های خوبی در ایجاد اشتغال جامعه هدف برخوردار است، عنوان کرد: بنیاد از این ظرفیت استفاده بهینه می‌کند تا بتواند بیکاری آن‌ها را برطرف کند.

  انتهای خبر

  منبع:حبرگزاری فارس
  مطالب مرتبط با موضوع :
  برچسب ها :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">