ندای البرز
جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۳:۱۱ 2018 Feb 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 17178
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۱
 •   
  امام جمعه شهر الوند:
  امام جمعه شهر الوند گفت: ما از مواضع انقلابی حضرت آیت‌الله عابدینی در مبارزه با هر موضوعی که به نظر ایشان خلاف مصالح اسلام و نظام باشد حمایت کرده و به پیروی از ایشان در صحنه حضور داریم.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، حجت‌الاسلام علی طهماسبی در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهر الوند با اشاره به موضوع زمین‌خواری گسترده در هفت‌سنگان و مواضع انقلابی نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین گفت: «ما پشتیبان نماینده رهبر معظم انقلاب در استان هستیم و عرض می‌کنیم در راه مبارزه با فساد، زمین‌خواری و ویژه‌خواری با شما همراه خواهیم بود».

  طهماسبی افزود: ما از مواضع انقلابی حضرت آیت‌الله عابدینی در مبارزه با هر موضوعی که به نظر ایشان خلاف مصالح اسلام و نظام باشد  حمایت کرده و به پیروی از ایشان در صحنه حضور داریم.

  وی با اشاره به اقدام انقلابی دادستان مشهد در برخورد با کنسرت ابتذال عنوان کرد: ما از این اقدام بجا حمایت کرده و اعلام می‌کنیم باید چهارچوب‌های اسلامی در برگزاری کنسرت‌ها و مراسمات مشابه رعایت شود.

  امام جمعه الوند در ادامه سخنان خود بیان داشت: آنهایی که فکر می‌کنند رابطه با آمریکا مشکل ما را حل می‌کند بدانند که حقوق‌بشر آمریکایی چیزی جز فروش ۱۵۰ میلیارد دلار سلاح برای کشتار مردم بی‌دفاع یمن و به راه انداختن جنگ نیابتی نیست.

  حجت‌الاسلام طهماسبی اضافه کرد: امروز آمریکا با استفاده از  حماقت آل‌سعود و گروه تروریستی داعش، جنگ نیابتی در منطقه به راه انداخته و از این طریق ضمن رهایی از  پرداخت هزینه‌های بسیار زیاد لشگرکشی به منطقه، برای خود بازار فروش سلاح ایجاد کرده است.

  این مقام مسؤول با اشاره به موضوع قراردادهای نفتی اظهارداشت: در صورتی که شرکت‌های داخلی توان انجام تعهدات مندرج در قراردادهای نفتی را دارند باید از اولویت انعقاد قرارداد برخوردار باشند، زیرا حضور شرکت‌های خارجی حتی در عملیات استخراج نفت نیز ما را به بیگانگان وابسته می‌کند.

  امام جمعه الوند ادامه داد: وابستگی دوباره به بیگانگان آسیب‌پذیری اقتصادی و تضعیف شرکت‌های نفتی داخلی را به همراه خواهد داشت، زیرا شرکت‌های خارجی ممکن است در شرایط مختلف سیاسی از انجام تعهدات خود امتناع کنند.

  خطیب جمعه شهر الوند در بخش دیگری از سخنان خود سفر ریاست محترم جمهور به کشور آذربایجان را موجب گشایش و گسترش روابط بین ایران ،آذربایجان  و روسیه دانست و افزود: امروز کشورهای منطقه ایران را به عنوان یک قدرت برتر قبول دارند و باید این روابط ادامه داشته باشد.

  انتهای پیام

   

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">