ندای البرز
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ - - ساعت ۲۱:۱۴ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 19863
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۱
 •   
  مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان البرز:
  همه پرسنل نظامی کشور جهت آمادگی نظامی باید معنویت افزایی خود را نیز تقویت کنند با توجه به اهمیت امنیت در جامعه اسلامی نیروهای نظامی تحت شعاع همه این موضوعات قرار دارند و برقراری حفظ امنیت است که به نیروهای نظامی فلسفه می بخشد .

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز حجت الاسلام شجاعی مهر نمایندگی ولی فقیه سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز گفت : همه پرسنل نظامی کشور جهت آمادگی نظامی باید معنویت افزایی خود را نیز تقویت کنند با توجه به اهمیت امنیت در جامعه اسلامی نیروهای نظامی تحت شعاع همه این موضوعات قرار دارند و برقراری حفظ امنیت است که به نیروهای نظامی فلسفه می بخشد .
  وی در ادامه بیان داشت :نیروی انتظامی بازوی دیگر از نظام جمهوری اسلامی است که در کنار دیگر نیروهای نظامی کشور با یک هدف واحد در حال انجام ماموریت است و مهم ترین آن حفظ امنیت اجتماعی و جلوگیری از ضایع شدن حقوق مردم است و ما و شما همه وظیفه داریم این ارزش ها را پاس بداریم .
  شجاعی مهر در ادامه افزود : ما پرسنل نظامی باید  خود سازی را از خود شروع کنیم تا مردم جامعه به ما اطمینان داشته باشند باید معنویت را بالا ببریم یقینا اگر نداشته باشیم هیچ کدام در هیچ مسیری موفق نخواهیم بود دشمن خارجی و داخلی همه به دنبال جدایی هستند همه ابزار ها را بر علیه ما استفاده می کنند تا بتواند اختلافات و دو قطبی را بین ما زیاد کنند و ما باید گوش به فرامین مقام معظم رهبری داشته باشیم و برای حفظ انقلاب و کیان آن هر نیروی طبق ظوابط ماموریت های خودش تلاش کن و این را بداند که همه پیرو یک خط هستیم و ماموریت رسیدن به حفظ آرمانهای انقلاب اسلامی است .
  وی در پایان اذعان داشت :مردم به عنوان مدافع انقلاب به ما نگاه می کنند چه سپا ه چه بسیج چه نیروی اتظامی همه مدافعین این نظام هستند وای موضوع جز خود سازی خود نیست و باید همه در راستایی هم افزایی فکری و ماموریتی در یک مسیر واحد باشیم .

  انتهای پیام/

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">