ندای البرز
یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۰:۲۷ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11295
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ دی ۱۳۹۴ - ۰۰:۴۹
 •   
  یادداشت:
  میزهای خدمت این شهر همیشه جایگاه امنی بوده برای مدیران پروازی، کسانی که قبل از خدمت خویش حتی یک روز هم کنار ما زندگی نکرده اند.

  پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، سالهاست که در شهر الوند جوانان مستعد و پرتلاشی تربیت می شوند تا به محض به بار نشستن، بار سفر ببندند و برای خدمت در شهر هایی که بستر خدمت فراهم است پرواز کنند.

  از سوی دیگر میزهای خدمت این شهر همیشه جایگاه امنی بوده برای مدیران پروازی، کسانی که قبل از خدمت خویش حتی یک روز هم کنار ما زندگی نکرده اند.
  گویی نخبگان این شهر نیز باور کرده اند که یک شهروند الوندی نمی تواند از تخصص و تجربه خود در شهر شهید علیمردانی ها استفاده کند و همیشه باید پای یک از ما بهترانی برای رتق و فتق امور درمیان شهر باشد .

  به بهانه تائید تنها کاندیدای مجلس شورای اسلامی از شهرستان البرز نفس عمیقی کشیده و این گلایه نامه را به سایر نخبگان شهرم می نویسم. از هزار و یک دلیل کوچک بینی نخبگان الوند و غریبه پسندی که بگذریم، از تمام جایگاه های سفارشی مدیران ارشد و میانی شهرکه سهمی در آن ندارید چشم پوشی کنیم، از دلسردی شما بابت بی توجهی به تعهد و تخصص شما که عبور کنیم، نمی توانیم از استقبال کمرنگ شما در انتخابات مجلس بگذریم.

  شما سالهاست که به همراه ما دود و دم کار خانجات را به همراه غم تعطیل شدن این کارخانه ها می خورید. شما شاهدان عینی توزیع نا عادلانه سرمایه های استان و سهم ناچیز شهر گندم هستید . نفس های شما را تغییر کاربری زمین های کشاورزی در ابعاد بزرگ تنگ خواهد کرد .

  بیش از انگشتان دو دست اشخاص و شخصیت های برجسته ای می شناسم که اگر در سطح اول کاندیدا های این دوره نباشند، پایین تر از آنها هم نیستند، بگذریم ، در زمانی که تدبیر و امید شعار حل مشکلات کشور عزیزمان است، نیازمند تدبیر و حمایت نخبگان در حمایت از حقوق شهروندان هستیم و امید واریم که تنها نماینده لایق شهرستان در عرصه بوجود آمده جهت احقاق حق این کلان شهر کوچک کمال موفقیت را داشته باشند .

  نویسنده: رضا خلیل پور

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">