ندای البرز
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۰:۰۰ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12430
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۹
 •   
  سرپرست دفتر هیئت نظارت و بازرسی بر انتخابات شورای نگهبان شهرستان البرز:
  سرپرست دفتر هیئت نظارت و بازرسی بر انتخابات شورای نگهبان شهرستان البرز در همایش آموزشی ناظران بخش مرکزی شهرستان گفت: ناظران چشمان بینا و امین مردم هستند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، همایش آموزشی ناظران بخش مرکزی هیئت نظارت و بازرسی بر انتخابات شورای نگهبان شهرستان البرز در کانون شهید مطهری برگزار شد.

  در این همایش، علی بخشی سرپرست دفتر هیئت نظارت و بازرسی بر انتخابات شورای نگهبان شهرستان البرز گفت: مردم ایران اسلامی با حضور پرشورخود در راهپیمایی ۲۲ حماسه آفرینی کردند که این حماسه بزرگ در هفتم اسفند ماه تکرار خواهد شد.

  بخشی افزود: در شهرستان البرز ۱۳۴ شعبه اخذ رأی وجود دارد که ناظران شورای نگهبان از لحظات آغازین انتخابات بر روند اجرای آن نظارت هوشیارانه ایی را خواهند داشت.

  وی ضمن تأکید بر لزوم فراگرفتن قوانین و آموزش های مربوط به نظارت بر انتخابات تصریح کرد: ناظران چشمان بینا و امین مردم هستند و در انجام وظایف محوله نظارتی خود، به هیچ عنوان کوتاهی نخواهند کرد.

  گفتنی است، براساس اصل ۹۹ قانون اساسی، نظارت بر انتخابات مختلف از جمله انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی بر عهده شورای نگهبان است.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">