ندای البرز
جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۱:۵۸ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11965
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۰
 •   
  امام جمعه شهر الوند تأکید کرد:
  امام جمعه شهر الوند تأکید کرد:ظرفیت لازم برای حضور تمامی احزاب و گروه ها در انتخابات ایجاد شده و نباید موضوعات حاشیه ایی را بهانه ایی برای عدم حضور در انتخابات قرار داد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، حجت الاسلام و المسلمین علی طهماسبی در خطبه های نماز جمعه این هفته، ضمن دعوت عموم مردم به شرکت در انتخابات ۷ اسفند گفت: حضور معنادار مردم در صحنه انتخابات، موجب استحکام پایه های نظام خواهد بود.

  طهماسبی افزود: باید برای حفظ زحمات انقلابیون، شهداء و  ایثارگران، در امتداد مسیر آنان حرکت کرده  و در انتخابات حضور گسترده ایی داشته باشیم.

  وی ادامه داد: دشمنان ما تا کنون نتوانسته اند مردم را از حضور در انتخابات منصرف کنند و سخن امروز آنان هم دعوت به عدم حضور مردم در انتخابات نیست، بلکه آنها می خواهند  با نفوذ افراد فاقد صلاحیت و غرب گرا به مراکز تصمیم سازی و تصمیم گیری کشور، ارزشهای انقلاب اسلامی را از بین برده و بر ما مسلط شوند.

   

  امام جمعه الوند در ادامه سخنان خود بیان داشت:  ظرفیت لازم برای حضور تمامی احزاب و گروه ها در انتخابات ایجاد شده و نباید موضوعات حاشیه ایی را بهانه ایی برای عدم حضور در انتخابات قرار داد.

  وی تأکید کرد: نامزدهای انتخابات آتی و هواداران آنها باید از توهین و اهانت به نهادهای قانونی نظام بپرهیزند و اخلاق را در تمامی مراحل انتخابات رعایت کنند.

  امام جمعه الوند با بیان اینکه یکی دیگر از وظایف ما انتخاب افراد اصلح است عنوان کرد: مقام معظم رهبری در سخنان خود، هندسه انقلاب اسلامی را ترسیم و تبیین کردند که نمایندگان و مسئولان باید همواره  اشکال مختلف هندسه انقلاب را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند.

  عضو شورای تأمین شهرستان البرز تصریح کرد: در شورای عالی امنیت ملی و تمامی جلسات دیگر نیز باید ۷معیار ترسیمی رهبر انقلاب رعایت شود و فضای شورای عالی  امنیت  ملی انقلابی و حزب اللهی باشد.

  طهماسبی در بخش دیگری از سخنان خود، به موضوع سفر یکروزه استاندار قزوین به شهرستان البرز و افتتاح پروژه های عمرانی اشاره کرد و اظهار داشت: از استاندار قزوین خواستم تا موضوع ساخت بیمارستان دولتی شهر الوند، در خارج از مقررات کشوری پیگیری و با سرعت بیشتری ادامه داده شود.

  عضو شورای اداری شهرستان البرز ابراز داشت:  برطرف شدن مشکلات مربوط به اوقافی بودن زمین های شهرالوند نیز از دیگری موضوعاتی بود که در حضور استاندار و مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین به آن پرداخته شد که با مطالبه مردم از مسئولان،  به نتیجه خواهد رسید.

  حجت الاسلام طهماسبی با اشاره به افتتاح بلوارخلیج فارس و کاوشهای باستان شناسی محوطه تپه تاریخی روبروی شرکت نیرومحرکه، از مردم خواست تا به شایعات موجود  توجه نکنند.

  وی ادامه داد: مسئولان شهرستان به اندازه متولیان امر کاوش، امین و متعهد هستند و هیچ کس نمی تواند به کشفیات احتمالی دستبردی بزند.

  طهماسبی با اشاره به اینکه کاوشهای  این منطقه با هزینه شهرداری و زیر نظر مسئولان و کارشناسان میراث فرهنگی در حال انجام است افزود: تا کنون هیچ گونه طلا و یا اشیاء قیمتی از این منطقه بدست نیامده است.

  امام جمعه شهر الوند تصریح کرد: آنچه که از کاوشهای این منطقه بدست آید،  متعلق به کشور و جزء میراث فرهنگی و آثار ملی ما خواهد بود و هیچ یک از مسئولان در آن سهمی نخواهند داشت که نباید به شایعات مغرضانه پیرامون این موضوع توجه کرد.

  انتهای پیام

   

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">