ندای البرز
سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۹:۵۱ 2018 Apr 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 7837
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۴
 •   
  مدیرعامل سازمان حمل و نقل همگانی شهر محمدیه:
  مدیرعامل سازمان حمل و نقل همگانی شهر محمدیه گفت: با قرار دادن ۱۱ دستگاه اتوبوس و ۳۲ دستگاه تاکسی در مسیر مهرگان، ناوگان حمل و نقل عمومی شهرک مهرگان قزوین ساماندهی شده است.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز،  حشمت‌الله ترابی در نشست با مدیران شهری محمدیه اظهار داشت: تمامی نقاط شهری شهرک مهرگان توسط اتوبوس‌ها و تاکسی‌های درون شهری و برون شهری این شهرک پوشش داده شد و به طور نسبی تا حد زیادی مشکلات حمل و نقل عمومی در این شهرک برطرف شده است.

  وی عنوان کرد: در صورتی که مردم شهرک مهرگان با مشکلاتی در رابطه با نحوه برخورد نامناسب رانندگان یا دیگر مشکلاتی از این دست مواجه شدند می‌توانند به ناوگان حمل و نقل عمومی شهر محمدیه مراجعه کرده تا به صورت ویژه به این دست از مشکلات رسیدگی شود.

  مدیرعامل سازمان حمل و نقل همگانی شهر محمدیه با اشاره به اینکه در راستای سهولت در امر رفت‌وآمد همشهریان اتوبوس‌های حمل و نقل عمومی درون شهری مهرگان نیز ساماندهی شده است، بیان کرد: با افزایش تعداد اتوبوس‌های درون شهری افزایش داشته است.

  ترابی با بیان اینکه با طراحی یک دستگاه اتوبوس در راستای اجرای طرح تکریم بانوان در اتوبوس‌های حمل و نقل عمومی محمدیه اجرایی می‌شود، اظهار کرد: در صورتی که مردم از اجرای این طرح رضایت داشته باشند، این طرح به صورت عمومی و جامع در این شهر اجرایی می‌شود.

  مدیرعامل سازمان حمل و نقل همگانی شهر محمدیه گفت: با افزایش سه دستگاه اتوبوس به اتوبوس‌های مهرگان و۱۱ دستگاه اتوسوبوس و ۳۲ دستگاه تاکسی در مسیر از مهرگان به قزوین مشکلات عبور و مرور شهروندان این شهرک، ناوگان حمل و نقل عمومی شهرک مهرگان ساماندهی شد.

  منبع: تسنیم قزوین

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">