ندای البرز
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۸:۰۴ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 26121
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۶
 •   
  حمیدی مربی و پیشکسوت کشتی الوند:
  عدم تخصص رئیس هیات کشتی شهرستان البرز ضربه مهلکی را به کشتی این شهرستان وارد کرده است.

  مجید حمیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ندای البرز، با اشاره به وضعیت اسفناک کشتی شهرستان البرز اظهار کرد: سکان‌دار و رئیس هیات کشتی شهرستان البرز نزدیک به ۱۲ سال است به دست فردیست که سررشته ورزشی در این رشته ندارد.
  وی ادامه داد: تخصص نداشتن علیرضا خمسه که توسط رایزنی برخی از مسئولان شهرستان سمت رئیس هیات کشتی شهرستان البرز را برعهده گرفت سبب شده که این کشتی در سطح شهرستان مظلوم واقع شود.
  این کشتی‌گیر الوندی با اشاره به اینکه کسی که سمتی در رشته کشتی دارد بایستی تخصصی در این رشته داشته باشد، افزود: عدم تخصص رئیس هیات کشتی شهرستان البرز ضربه مهلکی را به کشتی این شهرستان وارد کرده است.
  وی عنوان کرد: در زمانی که رئیس هیات کشتی شهرستان البرز معرفی شد به دلیل عدم تخصص ایشان، کشتی گیران شهرستان البرز رایزنی‌هایی را با مسئولان شهرستان انجام دادند‌ که متاسفانه گوش شنوایی وجود نداشت.
  حمیدی خاطرنشان کرد: با مشکلاتی که برای رئیس هیات پیش آمده کشتی شهرستان البرز به زیر سوال رفته است و کشتی گیران این شهرستان از مسئولان انتظار دارند که شخص لایق، کاردان و متخصصی را به عنوان رئیس هیات کشتی شهرستان البرز به هیات کشتی این شهرستان معرفی کنند.
  وی بیان کرد: در این ۱۲ سال ریاست خیلی از کشتی گیران لایق و با استعداد الوندی به دلیل عدم تخصص ایشان سوختند و نتوانستند نام آورانی ملی برای شهر و کشور خود باشند.
  این کشتی گیر الوندی اضافه کرد: کشتی گیران الوندی از مسئولان انتظار دارند تا مسئولی را برای هیات کشتی شهرستان در نظر بگیرند که عاشق کشتی بوده و دلسوزانه برای قهرمانی و موفقیت فرزندان مستعد این شهرستان تلاش کند.
  وی با اشاره به اینکه کسی که وارد تشک کشتی می‌شود باید عاشق این رشته باشد، گفت: در این رشته ورزشی درآمد چندانی وجود ندارد و این موضوع حمایت مسئولان را می طلبد.
  وی با بیان اینکه کشتی شهرستان البرز در سطح استان حرفی برای گفتن ندارد افزود: نا کارآمدی مسئول کشتی شهرستان البرز این شرایط را برای کشتی گیران شهرستان فراهم کرده است.
  حمیدی اظهار کرد: شهرستان البرز مربیان متخصص و درجه اولی را در رشته کشتی دارد اما تنها تلاش مربیان برای کشتی‌گیران کافی نمی‌باشد و حمایت مسئولان این رشته ورزشی از جمله رموز موفقیت کشتی گیران است.
  وی مطرح کرد: مربیان کشتی شهرستان البرز چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ معنوی در این ۱۲ سال از جانب هیات کشتی شهرستان حمایت نشده‌اند که این امر سبب دلسردی خیلی از کشتی گیران شده است به حدی که خیلی از کشتی گیران با وجود استعدادهای عالی تشک کشتی را برای همیشه بوسیده و کنار گذاشته‌اند.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">