ندای البرز
شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۳:۴۴ 2018 Mar 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 3315
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۶
 •   
  فرماندار شهرستان البرز:
  حسن پور گفت: باید ازدامن زدن به مسائل حاشیه ایی که هیچ منفعتی برای دولت ، ملت و مجموعه ایران اسلامی ندارد خودداری شود که نقش رسانه ها دراین موضوع مهم است.

  فرماندار شهرستان البرز در مصاحبه ایی با خبرنگار پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، شرط تحقق همدلی و همزبانی در میان دولت و ملّت را شناخت صحیح مسیر، دشمن شناسی، دوری از حواشی و رعایت انصاف دانست و گفت: مقام معظم رهبری با تیز بینی و ظرافت همیشگی خود سال جدید را، سال همراهی و همزبانی دولت و ملّت نامگذاری فرمودند که برای تحقق این شعار، نقش ۲ طرف مهم بوده و طرفین نمی توانند بر اهمیّت نقش دیگری تأکید کنند، زیرا همدل بودن ۲ جانبه است و هریک باید به وظایف خاص خود عمل کنند.

  حسن پور افزود: ما مسئولین باید شاکر نعمت همدلی، آرامش ، امنیّت و رهبری عالیقدر نظام باشیم و برای رفع نیاز های مردم قدم برداریم و بیان داشت: مردم در تمامی زمینه ها تا کنون همیار و همراه مسئولین کشور بوده اند، امّا با توجه به شرایط خاصّ پیش رو ی کشور مانند کاهش قیمت نفت، تحریم ها، خشکسالی و مشکلات اقتصادی؛ در سال جاری باید همراهی و همدلی بیشتری را با فرزندان خود در دستگاه های اجرایی کشور داشته باشند.

  مهندس حسن پور تصریح کرد: باید از دامن زدن به مسائل حاشیه ایی که هیچ منفعتی برای دولت ، ملت و مجموعه ایران اسلامی ندارد خودداری شود؛ که نقش رسانه ها دراین موضوع مهم بوده و همه باید ضمن رعایت انصاف، برای اعتلای نام ایران عزیز تلاش کنند.

  وی ادامه داد: دشمنان ایران اسلامی نمی خواهند تا ما پیشرفت کنیم، لذا باید ضمن دشمن شناسی و شناخت مسیر، با یکدیگر هم نوا شده و تحت هدایت های مقام معظم رهبری ، برای رسیدن به  اهداف عالیّه نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش کنیم و اضافه کرد: ریاست محترم جمهوری با ارسال نامه تشکر خود به مقام معظم رهبری،  مسیر را برای ما دولتمردان مشخص کرد تا حتماً در این مسیر راسخ تر قدم برداریم.

  مقام عالی دولت درشهرستان البرز عدم شعار زدگی، برخورد احساسی و داشتن مطالعه و طرح را لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی مورد تأکید رهبری معظم انقلاب دانست و اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی کار بزرگی است که شناخت مسئله در آن نصف راه است و به همت استاندار محترم و با حضور دکتر علی آقا محمدی رئیس کمیسیون اقتصادی مجمع تشخیص مصلحت نظام، مطالعات خوبی در استان صورت گرفته و قابلیّت های استان نیز در این زمینه شناسایی شده است که در سال جدید، قدم های اجرایی برای تحقق آن بر داشته خواهد شد تا مردم نیز شاهد دستاورد های حوزه اقتصاد مقاومتی در استان قزوین باشند.

  فرماندار شهرستان البرز گفت: با کمک فرهیختگان خواهیم توانست قابلیّت ها شهرستان را نیز در عرصه های اقتصاد مقاومتی شناسایی نموده و به  فرمایشات مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانیم.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">