ندای البرز
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - - ساعت ۲۰:۳۱ 2018 Jan 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24130
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴
 •   
  مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه البرز:
  مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز گفت: نسل‌کشی مسلمانان میانمار فاجعه انسانی بوده که در مقابل چشم جهان پیر و جوان، زن و مردان و حتی کودکان را قلع و قمع می‌کنند.

  به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز، حجت‌الاسلام والمسلمین شجاعی مهر روز گذشته در مراسم دوره تکمیلی بسیجیان گردان شهید علیمردانی شهر الوند اظهار داشت: حمایت و دستگیری از مظلومان جهان باید در اولویت اقدامات کشورها قرار گیرد.

  وی افزود: در زمینه اهمیت حمایت از مظلوم رسول مکرم اسلام(ص) فرمودند که «هر کس صدای مسلمان را بشنود که صدای کمک و دادخواهی او بلند است و به فریاد او نرسد مسلمان نیست.» که این فرمایش پیامبر(ص) باید مورد توجه قرار گیرد.

  شجاعی‌مهر خاطرنشان کرد: اسلام دین برادری و اخوت بوده و خداوند مومنان را برادر همدیگر خواند و دستور به اصلاح امور برادران دینی و همدردی و همیاری داده اما متاسفانه امروز برخی منازعات، درگیری‌ها و جنگ‌ها  در سرزمین‌های مسلمانان رخ می‌دهد.

  مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز تصریح کرد: متاسفانه در برخی مواقع مسلمانان به بهانه‌های مختلف دستاویز اهداف استکبار جهانی و معاندین اسلام و قرآن شده و از افرادی که خداوند در اختیارشان قرار داده تا برای رشد و توسعه و گسترش منابع اسلام به خوبی بهره‌مند نمی‌شوند.

  شجاعی مهر ادامه داد: فرهنگ حاکم بر جامعه امروز طوری بوده که هیچ سازمانی در راس نهادهای دستاویز برای استعمار و استثمار سازمان ملل اقدامی برای مسلمانان مظلوم شرق آسیا انجام نمی‌دهند.

  مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز گفت:  امروز نسل کشی مسلمانان میانمار فاجعه انسانی بوده که در مقابل چشم جهان پیر و جوان، زن و مردان و حتی کودکان را قلع و قمع می‌کنند و در سازمان ملل جایزه صلح نوبل به قاتلان مسلمانان میانمار اعطا می‌شود.

  شجاعی مهر افزود: در جوامع کنونی منطق جهانی منطق زور و قدرت بوده و به گونه‌ای این هدف را داشته که مظلومان و محرومان حق حیات و زندگی ندارند.

  وی بیان کرد: مسلمانان جهان باید با وحدت و اتحاد جایگاه و موجودیت خود را مشخص کرده و با تشکیل بنیان مرصول در مقابل زیاد خواهان و دشمنان و استکبار جهانی پرچم عزت و پیروز خود را قله جهانی به اهتزاز درآورند.

  مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز ادامه داد: اسلام دینی بوده که انسان را به کمال می‌رساند به شرط آن که مسلمان واقعی باشیم و در سایه وحدت حول محور توحید نبوت قرآن و کعبه و همه مشترکات ولایت الهی در مقابل ظالمان ایستادگی کنیم.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">