ندای البرز
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - - ساعت ۲۰:۰۹ 2018 Apr 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24597
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۵
 •   
  فرمانده نیروی انتظامی شهرستان البرز:
  یکی از موضوعات مهم در امنیت شهرستان البرز، نصب دوربین‌های مداربسته شهری می باشد که در کاهش جرائم نقش به سزایی دارد.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی ندای البرز؛ سرهنگ سهراب خسروی در هفتمین جلسه اداری شهرستان البرز که در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان البرز با حضور مسئولان این شهرستان برگزار شد؛ اظهار کرد: هفته نیروی انتظامی متعلق به تمام مردم ایران بود چرا که تمام افراد جامعه نقشی اساسی در امنیت جامعه دارند.
  وی افزود: یکی از موضوعات مهم در امنیت شهرستان البرز، نصب دوربین‌های مداربسته شهری می باشد که در کاهش جرائم نقش به سزایی دارد.
  فرمانده نیروی انتظامی شهرستان البرز با بیان اینکه بارها جلسات متعددی در مورد نصب دوربین‌های مداربسته شهری برگزار شده است اما متاسفانه این جلسات به نتیجه نرسیده است عنوان کرد: عدم نصب دوربین‌های مداربسته شهری نیروی انتظامی را در کشف جرائم با مشکل روبه‌رو می‌کند.
  این مسئول خاطرنشان کرد: با توجه به پدیده جدیدی به نام ریستارت که به تازگی مجرمان در پیش گرفته وحمله به اماکن عمومی و دولتی می‌باشد برای جلوگیری از این معضل مجهز کردن اماکن به تجهیزات امنیتی از کارهای مهم مسئولان شهرستان است.
  سرهنگ خسروی ابراز کرد: خیلی از ادارات دولتی در بازدیدهایی که نیروی انتظامی انجام داده است فاقد نور کافی بوده و یا قسمت دژبانی آن کنترل صحیح ورود و خروج انجام نمی‌شود که این سهل انگاری ها موجبات سرقت را در این اماکن فراهم می‌کند.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">