ندای البرز
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۵:۲۳ 2018 Feb 25
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 10908
 • تعداد نظرات : ۱ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۷
 •   
  مدیرعامل سازمان حمل ونقل شهرالوند خبر داد:
  مدیرعامل سازمان حمل ونقل شهرالوند خبر داد: بنابه دستور شهردارالوند، بلوارخلیج فارس مجهزبه 4دوربین سرعت سنج شده و در 12 نقطه شهر الوند دوربین مدار بسته نصب می شود.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهر الوند درگفتگو با خبرنگار ندای البرز گفت: بنا به دستورشهردار الوند، بلوارخلیج فارس مجهزبه ۴ دستگاه دوربین سرعت سنج خواهد شد.

  شکور افزود: در ۱۲ نقطه ی شهر الوند دوربین مداربسته نصب و طی یک ماه آینده راه اندازی می گردد که از این مسیرهامی توان به میدان لاله، خروجی ها و ورودی های شهر، میدان شوراء و میدان قدس اشاره کرد.

  شکور ضمن دعوت از شهروندان برای استفاده ازکارت بلیط جهت تسریع در ارائه خدمات و همچنین رفع مشکل نبود پول خرد ادامه داد: درحال حاضر تمامی اتوبوس ها و تاکسی های بین شهری الوند به قزوین، الوند به محمدیه و همچنین الوند به لیاء مجهز به دستگاه کارت بلیط هستند که تا ۲۰ روز آینده نیز  تمامی تاکسی های داخل شهر به این سیستم مجهزمی شوند.

  این مسئول عنوان کرد: هم اکنون تعداد۴۵۰ دستگاه تاکسی داخلی و تاکسی بی سیم و ۵۳ دستگاه اتوبوس مشغول به فعالیت هستند که تعداد ۱۵ دستگاه از این اتوبوس ها نیاز به باسازی دارند.

  وی ضمن ابراز رضایت از وضعّیت اتوبوس های بین شهری خاطر نشان کرد: درحال پیگیری  برای رفع مشکلات اتوبوس های داخل شهری هستیم.

  مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهرالوند تصریح کرد: برای اینکه هرشخصی اقدام به رانندگی با تاکسی و اتوبوس نکرده و مسافران شناخت لازم را نسبت به رانندگان وسایل نقلیه عمومی داشته باشند،  برای رانندگان موجود لباس های فرم و اتیکت در نظر گرفته خواهد شد.

  شکور با  تشریح نحوه ی نظارت بر عملکرد اتوبوس هاو تاکسی های فعال در ناوگان حمل و نقل عمومی شهر الوند اضافه کرد: سامانه ی پیامکی سازمان به صورت روزانه بررسی می شود که برای پیگیری موضوعات عنوان شده از سوی شهروندان، با افرادی که به سامانه ی سازمان پیامک انتقاد یا پیشنهاد ارسال نموده اند تماس گرفته می شود.

  عضو اتحادیه اتوبوسرانی های کشور از تشدید نظارت  برنحوه ی کارکرد رانندگان خبرداد و افزود : درحال حاضر تعداد ۲ دستگاه اتوبوس و ۲۰ دستگاه  تاکسی برای ساکنین مسکن مهر و زمینهای شهرداری ارائه خدمت می کنند که برای رفاه حال ساکنین این مناطق، درحال مجزا کردن و رنگ زدن کاپوت تاکسی های این مسیر هستیم تا رانندگان تاکسی فقط در مسیرهای مشخص شده، از ساعت ۶ صبح تا زمان وجود مسافر تردد کنند.

  شکور در پاسخ به سوال خبرنگار ندای البرز مبنی براینکه آیا اقدام خاصی برای راه اندازی خط مستقیم الوند به مهرگان صورت پذیرفته است، گفت: درحال حاضر تعداد ۶ دستگاه  اتوبوس در مسیر الوند به زیباشهر فعال هستند که  با بررسی هایی صورت گرفته، اگر اتوبوس ها بخواهند فقط وارد مسیر بلوار اصلی مهرگان بشوند، در حالت رفت و برگشت حدود ۸ کیلومتر را طی خواهند کرد که برای جلوگیری از اتلاف وقت؛ ۳ دستگاه اتوبوس آماده بکارگیری شده است که بنابه درخواست مکرر شهروندان و نظرمساعد فرماندار شهرستان؛ این اقدام (راه اندازی مستقیم خط الوند به مهرگان) درحال طی کردن پروسه ی اداری می باشد.

  انتهای پیام

  یک نظر برای “نصب ۴ دستگاه دوربین سرعت سنج در بلوار خلیج فارس/ خط ویژه الوند به مهرگان راه اندازی خواهد شد”

  1. حزب الله گفت:

   ای کاش بعضی اوقات مراقب دوربین های مدار بسته اوستا کریم هم باشی

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">