ندای البرز
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۶:۰۱ 2018 Jul 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 25530
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۸
 •   
  رئیس اداره‌ دامپزشکی شهرستان البرز:
  با بازدیدها و نظارت‌های مداوم کارشناسان اداره دامپزشکی، از عرضه‌ ماهی غیرمجاز در سطح شهرستان البرز جلوگیری شده است.

  به گزاش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز رئیس اداره‌ دامپزشکی شهرستان البرز گفت: با بازدیدها و نظارت‌های مداوم کارشناسان اداره دامپزشکی، از عرضه‌ ماهی غیرمجاز در سطح شهرستان البرز جلوگیری شده است.

  علی آقاجان‌نیامعلم اظهار داشت: با بازدیدها و نظارت‌های مداوم کارشناسان اداره دامپزشکی، از عرضه‌ ماهی غیرمجاز در سطح شهرستان البرز جلوگیری شده است.

  وی ادامه داد: با توجه به فصل سرما و عرضه‌ بیشتر ماهی، اداره‌ دامپزشکی علاوه بر نظارت بر ماهی‌های وارد شده به شهرستان البرز، در سطح مراکز مجاز عرضه، با عرضه‌کنندگان غیرمجاز و بین‌راهی که عمدتاً خودروهای باری بوده، برخوردهای لازم را داشته است.

  رئیس اداره‌ی دامپزشکی شهرستان البرز افزود: ماهی‌ از جمله مواد غذایی‌ است که فسادپذیری بالایی دارد و از این رو شرایط نگهداری آن ویژه است که همکاران ما در واحد نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی، بر نحوه نگهداری، نوع و تازگی ماهی در مراکز عرضه نظارت می‌کنند.

  آقاجان‌نیامعلم در پایان به عموم مردم توصیه کرد: فرآورده‌های خام دامی را از مراکز تحت نظارت دامپزشکی تهیه و در صورت مشاهده موارد تخلف مراتب را از طریق سامانه پیامکی ۵۰۰۰۱۵۱۲ اطلاع‌رسانی کنند

   

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">