ندای البرز
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۷:۴۹ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24174
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۱
 •   
  مدیر دامپزشکی شهرستان البرز:
  بنا به اظهار رئیس اداره دامپزشکی شهرستان البرز، تمامی رستوران‌ها و غذاپزی‌های آن شهرستان به‌طور مستمر تحت نظارت بهداشتی دامپزشکی قرار دارند.

   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز، علی آقاجان نیا معلم دراین‌باره گفت: تمامی غذاخوری‌ها و غذاپزی‌های شهرهای الوند، محمدیه، شریفیه و بیدستان که تعداد آن‌ها بالغ‌بر ۵۰ مورد است، به‌طور مستمر از حیث مبادی و چگونگی تأمین فرآورده‌های خام دامی و نیز شرایط نگاهداری آن‌ها تا زمان طبخ غذا، تحت نظارت دامپزشکی قرار دارند.

  این مقام مسئول افزود: در بازدیدهای به‌عمل‌آمده مشکلِ بهداشتی خاصی که تهدیدی بهداشتی محسوب شود، مشاهده نشد و تنها در چند مورد با توصیه‌هایی مبنی بر رعایت چیدمانِ صحیح فرآورده‌های خام دامی در سردخانه‌ها، نقایص مرتفع شد.

  معلم گفت: علاوه بر بازدیدهای نوبه‌ای اداره دامپزشکی شهرستان بر مبنای شیوه‌نامه نظارتی ابلاغی، گشت‌های مشترکی نیز به همراه سایر دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط برنامه‌ریزی شده که قطعاً در ارتقای موارد بهداشتی موردنظر در این اماکن تأثیرگذار خواهد بود.

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">