ندای البرز
جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۶:۵۹ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12584
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۲:۰۷
 •   
  یادداشت:
  مگر مقام معظم رهبری نفرمودند که نگاه جناحی به نظام نداشته و اگر در داخل نظام حرف ازدلسوزی نسبت به نظام پیش می آید و قرار است دراین راستا حرکت کنیم، باید بگوئیم خودی و غیر خودی، نه اصولگرا و اصلاح طلب!

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، مصطفی کواکبیان در همایش رای به بیدارها در سالن بهشتی دانشکده حقوق دانشگاه علامه طباطبایی اظهارداشت: کسانی که اصولگرا هستند و ما می‌دانیم چقدر تابع اصولند، همه چیز را مال خود می‌دانند؛ اسلام‌، نظام و رهبری را مال خود می‌دانند. من بارها گفته ام نظام مال ما اصلاح‌طلبان است و چون نظام را دوست داریم می‌خواهیم اصلاح شود.

  متن بالا بخشی از سخنان اخیر دبیرکل حزب مردم‌سالاری بود که خطاب به ایشان باید گفت: خطاب به شما(جناب آقای کواکبیان) و همه کسانی که باعنوان “اصلاح طلبی” ادعای اصلاح دارند: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که به رهبری معمار کبیر انقلاب به پیروزی رسید، مرهون مجاهدت شهیدان و ازخودگذشتگی ایثارگران است. مردان و زنان مجاهدی که با بذل جان خویش که بالاترین سرمایه شان بود، درخت سبز و پویای نظام اسلامی را آبیاری کردند تا این درخت سی و هفت ساله همچنان جوان و تنومند بماند.
  بطن و اصل نظام بر پایه تربیت و اصلاح بنا شده است و اگر نابسامانی و ناهنجاری و عیبی وجود دارد، ازمسلمانی ماست، نه از اسلام و نظام .

  جناب آقای کواکبیان؛ شما که خود را جانباز انقلاب میدانید! لازم است به جنابعالی یادآور شوم، همه سرفصل ها و شرح و بسط دیوان تدوین شده نظام اسلامی باخون شهیدان، ایثار ایثارگران و جانبازی جانبازان انقلاب و دفاع مقدس مفتخر است که ادبیات مقاومت و پایداری را ندبه می کند و ما بایدشاکر باشیم که خداوند متعال مزد و اجر مقاومت و ایستادگی را به ملت ما عطا فرمود.

  جانبازعزیز ۸سال دفاع مقدس، نابسامانی را چه کسانی در نظام اسلامی ایجاد میکنند؟

  شما که در باب انتقاد از اصولگرایان که به زعم شما نظام را به نام خود می زنند کوس سخن می رانید، باید در فعل و قول و کلام خود صادق باشید و نظام را  از آن همه مردم بدانید نه اینکه نظام را به نام جناح خود مصادره کنید.

  سوال دیگر از شما این است، مگر اینطور نیست که ما باید التزام عملی به ولایت مطلقه فقیه داشته و در مسیر ولی فقیه حرکت کنیم و البته این مهم را شهدای عزیز به ما متذکر شده اند که پشتیبان ولایت باشیم.

  مگر مقام معظم رهبری نفرمودند که نگاه جناحی به نظام نداشته و اگر در داخل نظام حرف از دلسوزی نسبت به نظام  پیش می آید و قرار است دراین راستا حرکت کنیم، باید بگوئیم خودی و غیر خودی، نه اصولگرا و اصلاح طلب!

  پیشنهاد میکنم توجه تان را قدری بیشتر به این نکته معطوف بدارید، وقتی در مسیر اعتلای نظام حرکت میکنیم باید همدل و همزبان باشیم، در این صورت است که راحت تر میتوانیم درخصوص اهداف بلند نظام حرف بزنیم و تصمیم بگیریم نه اهداف حزبی!

  پس درنتیجه، به سود امت واحده ی اسلام و نظام اسلامی است که همدلی و همزبانی را درقول و فعل خود از عمق جان معتقد باشد، حسن ختام این اعتقاد عمیق، برگ زرین دیگر را به قاموس افتخارنظام خواهد افزود.

  جناب آقای کواکبیان نظام متعلق همه مردم است نه گوشت قربانی اصلاح طلبان واصولگرایان، شعار باید باعمل همراه باشد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">