ندای البرز
یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - - ساعت ۲۱:۱۵ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 20135
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۰
 •   
  ابوالحسن شیرمحمدی:
  شیرمحمدی گفت نفوذ دشمن بر دلهای لرزان و افرادی که از افکار انقلابی خود فاصله گرفته اند تاثیر گذار است اما بر دلهای محکم اثر ندارد

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز ابوالحسن شیرمحمدی در جمع نمازگزاران مسجد جامع حضرت رسول اکرم(ص)شهر الوند با یادآوری اینکه در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم اظهار داشت:این انقلاب آرزوی تمامی انبیا واولیا بوده است .

  وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی پیش مقدمه انقلاب جهانی حضرت مهدی(عج) بوده گفت:بایستی در نظام جمهوری اسلامی ایران  همگان  شیوه زندگی خود را به سبک زندگی دوره انقلاب حضرت مهدی (عج)نزدیک کنند.

  کارشناس مسائل سیاسی منطقه با بیان اینکه دراین  انقلاب بایدیاوری دین و در رکاب امام زمان (عج)بودن را تمرین کرد افزود:به همین دلیل است که امام راحل فرمودند:”حفظ نظام اسلامی از اوجب واجبات است.”

  شیرمحمدی اذعان داشت: هرگونه تصمیم و رفتار مردم در این انقلاب باید در مسیر نظام اسلامی باشد و اگر اینگونه باشد راهی که می رویم درست است در غیر این صورت به طور یقین به بی راه می رویم.

  وی عنوان کرد:انقلاب اسلامی از بزرگی و اهمیت بالایی در جهان برخوردار است که به طور حتم دشمنان خاص خود را می طلبد تا به جایی که دشمنان برنامه های مختلفی را  برای نابودی این انقلاب پیاده کرده اند.

  کارشناس مسائل سیاسی منطقه با یادآوری به اهمیت سخنان رهبر معظم انقلاب افزود:نفوذ یکی از برنامه هایی است که دشمنان این نظام  و اسلام در تلاش هستند  تا برای براندازی این انقلاب  در این سرزمین پیاده کنند،تا به جایی که به گفته امام راحل درصورت غفلت ملت ممکن است دشمنان در حوزه های علمیه ما نفوذ کرده ومقلد جاسوس درست کنند.

  شیرمحمدی با اشاره به شیوه های مختلف نفوذ دشمنان به این انقلاب یکی از راههای نفوذ را عوامل و ماموران دشمن دانست وافزود:این عوامل به طور مستقیم از طرف دشمن ماموریت داشته و مزدور های آنها  هستند.

  وی ادامه داد :یکی از راههای نفوذ  دشمنان انقلاب ،نفوذ فکری می باشد به طوری که ممکن است فردی انسان خوب و سالمی باشد اما فکرش تحت تاثیر دشمن بوده که این موضوع خود یک نوع نفوذ است و کار دشمن را انجام می دهد اما خود شخص متوجه آن نیست.

  کارشناس سیاسی منطقه  با تذکر به اینکه وقتی فردی در مسولیت حساس کشوری قرار می گیرد و می گوید:”مذاکره خوب است چرا که امام حسین مذاکره کرده است “باید از این مسوول پرسید :امام حسین(ع)در چه زمانی با عمر سعد مذاکره کرده و نام کار این مسوول راچه باید گذاشت؟

  شیرمحمدی اذعان داشت :احساسات مربوط به انقلاب را نمی توان  محدود به زمان کرد و گفت :این احساسات برای چند سال اول انقلاب کافی بوده،شخصی که انقلابی است این احساسات را تا پایان عمر با خودبه همراه دارد.

  وی بیان کرد:خود کفایی، تولید داخلی ،استفاده از محصولات داخل کشورو اقتصاد مقاومتی  یکی از راههای جلوگیری از نفوذ دشمنان به انقلاب است !چرا باید کشوری مثل عربستان صعودی درحال ساختن هواپیما بوده ،اما کشور ایران  در بحث ساخت هواپیما هنوز اندرخم یک کوچه باشد؟

  کارشناس سیاسی منطقه با اشاره به اینکه تاریخ نشان داده ، هیچ ملتی از دشمن شکست نخورده،مگراینکه راه نفوذ دشمن راهموار کرده باشدافزود: هموارکردن این راه  همان نفاق در بین افراد داخل کشور است.

  شیرمحمدی خاطرنشان کرد:نفوذ دشمن بر دلهای لرزان و افرادی که از افکار انقلابی  خود فاصله گرفته اند تاثیر گذار است اما بر دلهای محکم اثر ندارد.

  وی اذعان کرد:فرد انقلابی که افکار انقلابی دارد خود و فرزندانش را در برابر قانون مساوی دانسته و همچون آیتاله گیلانی حکم  اعدام فرزند ناخلف خود را می دهد ،یک فرد انقلابی با افکار انقلابی خود همچون تفکرناب انقلابی شهیدرجایی ،خویشتن  را در برابر قانون یکسان دیده  که متاسفانه این افکار در بین برخی از مسولان کشوری وجود ندارد.

  این کارشناس سیاسی منطقه در مورد نابودی فساد در کشور عنوان کرد:تا زمانی که پولهای حرامی که از طریق فساد اقتصادی کشور وارد سیاست شده، قطع نشود نمی توان ریشه فساد را در این کشور خشک کرد.

  شیرمحمدی با اشاره به دعای مسلمانان که “خدایا ما را از فتنه های آخر زمان حفظ کن” افزود: ولایت فقیه می تواند فتنه های آخر زمان را به مردم شناسانده و مردم را از فتنه های نجات دهد سنت الهی است که در این انقلاب مومنین یکی پس از دیگری آزمایش شده و مرتب در فتنه قرار می گیرند ،چرا که این انقلاب یک نقش جهانی را ایفا می‌کند‌.

  وی در یایان سخن بنیانگذار انقلاب اسلامی را یاد آور شدکه فرمودند:این نظام نیاز به حفاظت دارد وچون جان شیرین بایداز آن حفاظت کرده نگذارید دست نامحرمی به آن برسد.

   

  انتهای پیام/

   

   

   

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">