ندای البرز
جمعه ۰۲ مهر ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۷:۵۰ 2018 Mar 21
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 18053
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۵
 •   
  امام جمعه شهر الوند:
  امام جمعه شهر الوند در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهر الوند گفت: نقاط قوت و نقایص دولت را عنوان می‌کنیم.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، حجت‌الاسلام طهماسبی در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهر الوند ضمن تبریک فرارسیدن هفته دفاع مقدس گفت: بعضی از مقامات دولتی می‌‌‌گویند به ائمه جمعه ارتباطی ندارد در امور دولتی دخالت کنند.

  وی با بیان اینکه نقاط قوت و نقایص دولت را عنوان می‌کنیم ادامه داد: اگر ما در تریبون نماز جمعه به تکلیف خود عمل نکنیم این نماز جمعه شبیه نماز جمعه اردن و مصر خواهد بود.

  طهماسبی افزود: ما می‌گوییم اگر fatf تصویب شود همراه با نواقص و ایراداتی است که به نفع انقلاب و نظام نیست.

  امام جمعه شهر الوند خاطرنشان کرد: ما باید ضمن نصیحت شنوی، انتقاد منصفانه و کارشناسی شده را بپذیریم، چون نماز جمعه محل بیان مصالح مسلمین، مقدرات کشور، احتیاجات، بایدها و نبایدها است.

  این مقام مسؤول با اشاره به اتفاقات اخیر کشور سوریه  عنوان کرد: آمریکا همواره در معاهدات خود بدعهدی کرده و “دبه” را در آستین خود دارد.

  طماسبی اضافه کرد: آتش‌بس پوشش مزبوحانه‌ای برای نجات تروریست‌ها بوده و این حرکت آمریکا برای تجدید قوا و تجهیز دوباره تروریست‌ها است.

  خطیب جمعه شهر الوند در ادامه سخنان خود با اشاره به اهمیت جایگاه خانواده در اسلام ابراز داشت: اسلام زن را ستون خانواده می‌داند و  و اهمیت بسیاری برای او قائل است.

  وی با بیان اینکه زن پایه و اساس خانواده است افزود: معنویت، عفت‌ورزی و ارزش‌های متعالی از خانواده سرچشمه می‌گیرند.

  طهماسبی در خاتمه سخنان خود با اشاره به سفر آتی ریاست جمهوری به استان قزوین از مردم شهر الوند دعوت کرد در مراسمات مربوط به این سفر شرکت فعال داشته باشند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">