ندای البرز
یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۷:۴۹ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 21764
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۵
 •   
  قائم مقام کمیته امداد شهرستان البرز:
  دیدار مسوولان با خانواده های تحت حمایت کمیته امداد و مشاهده شرایط زندگی مددجویان در روند کمک رسانی نیکو کاران به مدد جویان نقش به سزایی دارد

  به گزارش پایگاه خبری ندای البرز در شهرستان البرز ، به گزارش سایت خبری کمیته امداد امام خمینی استان قزوین، همزمان با ایام ماه مبارک رجب امام جمعه محمدیه در مرکز نیکوکاری شهر محمدیه حاضر شد و بر لزوم نهادینه‌سازی فرهنگ انفاق و نیکوکاری تأکید کرد.

  امام جمعه شهر محمدیه با بیان اینکه کمیته امداد متولی رسیدگی به امور محرومان و احیای سنت‌های حسنه علوی است، اظهار داشت: کمیته امداد با اجرای طرح‌های مختلف نیکوکاری در پی نهادینه کردن دستورهای دین مبین اسلام است.

  حجت‌الاسلام سیدحسن موسوی‌موینی ادامه داد: طرح نیکوکاری با هدف ایجاد انس و الفت در میان محرومان، خیران و مسؤولان اجرا می‌شود و کمیته امداد با اجرای این طرح در واقع در خط مقدم رسیدگی به امور محرومان است.

  وی تصریح کرد: مرکز نیکوکاری ایده خوبی در کمیته امداد است که باید با جدیت پیگیری شود تا مردم در این مراکز حاضر شده و برای خدمت به نیازمندان مشارکت بیشتری داشته باشند.

  در ادامه قائم مقام کمیته امداد شهرستان البرز با بیان اینکه طرح مفتاح‌الجنه را از طرح‌های مشارکتی کمیته امداد است که به منظور دیدار مسؤولان، خیران و حامیان نیکوکار با خانواده‌های تحت حمایت این نهاد اجرا می‌شود، گفت: دیدار مسؤولان با خانواده‌های تحت حمایت و همچنین مشاهده شرایط زندگی خانوارهای مددجو از نزدیک موجب تسریع در روند کمک‌رسانی نیکوکاران به مددجویان می‌شود.

  همت امانی با اشاره به اجرای طرح محسنین و اکرام ایتام خاطرنشان کرد: امام جمعه، مسؤولان و خیران در قالب طرح محسنین و اکرام ایتام به فرزندان مددجویان مساعدت می‌کنند و زمینه خدمت به آن‌ها را فراهم می‌کنند.

  وی با تأکید بر اینکه خانوارهای نیازمند تحت حمایت این نهاد در سال جدید نیاز به پوشاک و مواد غذایی دارند، تصریح کرد: طی این دیدارهای ابتدای فروردین ماه سبدهای غذایی شامل مواد غذایی ضروری به ارزش حدود ۱۰ میلیون ریال به خانواده‌های محروم اهدا شده است.

  قائم مقام کمیته امداد شهرستان البرز مطرح کرد: خیران و مسؤولان در سال جدید ضمن هماهنگی با این نهاد از نزدیک در جریان مشکلات اقتصادی و معیشتی پیش روی خانوارهای محروم قرار گیرند و از این خانوارها دلجویی کنند.

  وی یادآور شد: حضور در میان خانواده‌های نیازمند در روایات مورد تأکید قرار گرفته است از این رو انتظار می‌رود تا خیران در این زمینه پیشگام باشند تا بتوانند از ثمرات و برکات این عمل خیر بهره‌مند شوند.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">