ندای البرز
دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۵:۱۹ 2018 Feb 25
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11354
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ دی ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۱
 •   
  در این نمایش، 15 هنرمند از شهر الوند به کارگردانی عباس عطاپور ایفای نقش کرده و 15 اپیزود اجتماعی را در صحنه تئاتر، به نمایش در خواهند آورد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، نمایش «تنها راه ممکن» با درون مایه اجتماعی و خانوادگی از میان ۶۸ نمایش ارسالی از تمام استان‌ها به سی‌ و چهارمین جشنواره جشنواره فجر راه یافت.

  در این نمایش ۱۵ هنرمند از شهر الوند، به کارگردانی عباس عطاپور ایفای نقش کرده و ۱۵ اپیزود اجتماعی را به قلم محمد یعقوبی در صحنه تئاتر، به نمایش در خواهند آورد.

  عباس عطا پور با بیش از سه دهه فعالیت در حوزه تئاتر، کارگردانی نمایش هایی چون “پایین گذر سقاخانه” و “شهرزاد” را  بر عهده  داشته و  نمایش “تنها راه ممکن” وی در مرحله استانی نیز جوایز متعددی را  از آن خود کرده است.

  این نمایش پیش از این، در هجدهمین جشنواره  تئاتر استانی برگزیده شده و مقام نخست را کسب کرده بود، که در جشنواره ی تئاتر فجر که  ۲۷ دیماه  در شهر  تبریز برگزار  می شود،  بر روی صحنه خواهد رفت.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">