ندای البرز
پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۷:۰۶ 2018 Mar 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 6956
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۷:۲۵
 •   
  در دیدار با مدیر کل صدا و سیمای استان عنوان شد:
  فرماندار البرز در دیدار مسئولان شهرستان با مدیرکل صداو سیما مرکز قزوین عنوان کرد: سیاست های صداو سیما باید بگونه ای باشد تلاش های مسئولان را به تصویر کشیده و دلگرمی لازم را ایجاد نماید .

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، غلامرضا حسن پور بهمراه امام جمعه شهر الوند ، اعضا شورای تامین و شهرداران شهرستان با مدیرکل صداو سیما مرکز قزوین  در محل این اداره کل دیدار و گفتگو کردند.

  حسن پور در این نشست، جاری سازی فرهنگ اصیل ایرانی در جای جای جهان را یکی از محسنات رسانه ملی دانست و افزود: همدلی موجود در میان مسئولین شهرستان البرز، حاصل  مساعدت های بعمل آمده از سوی مدیران این شهرستان است.د

  حسن پور اذعان داشت: در شرایطی که مسئولان با کمترین امکانات، تلاش های فراوانی را برای رفاه حال مردم انجام میدهند؛ سیاست های صداو سیما در چارچوب قوانین باید بگونه ای باشد که این تلاش ها را به تصویر کشیده و دلگرمی لازم را ایجاد نماید .

  فرماندار البرز یکی از اقدامات فرهنگی در دست اقدام را برگزاری جشنواره هندوانه دیم شریف آباد اعلام کرد که با تلاش شهرداری شریفیه در شهریور ماه سال جاری برگزار خواهد شد و اضافه کرد : امیدوارم در آینده نزدیک این حرکت به یک جشنواره ملی تبدیل شود که درآن ضمن توجه به صرفه جویی در مصرف آب، ترویج کشاورزی دیم و سنتی ظرفیت های فرهنگی و اجتماعی شهرستان را کاربردی و با توجه به ایجاد نشاط اجتماعی در میان مردم بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد .

  رئیس شورای تأمین شهرستان البرز در پایان این نشست، ضمن تشکر از مجموعه صداو سیما ، اعتماد را مهم ترین سرمایه رسانه ملی خواند و اشاره کرد : آگاه سازی در خصوص برنامه های موجود میتواند در ایجاد این اعتماد در افکار عمومی موثر واقع شود .

  منبع:روابط عمومی فرمانداری

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">