ندای البرز
شنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۷:۱۶ 2018 Mar 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 18116
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۲
 •   
  نویسنده و کارگردان واقعه غدیر:
  نویسنده و کارگردان واقعه غدیر گفت: این نمایش شأن و عظمت ولایت را به بهترین شکل ممکن بیان می‌کند.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، با حضور پرشور مردم ولایتمدار، واقعه دینی و سیاسی غدیر خم در شهر الوند بازسازی و اجراء شد.

  محمد شهسواری نویسنده و کارگردان این نمایش در مصاحبه با خبرنگار  ندای البرز گفت: تا کنون بیش از ۱۵۰هنرمند و عوامل اجرایی برای نمایش این واقعه دینی و سیاسی تلاش کرده‌اند.

  شهسواری افزود: مقدمات و تمرینات لازم برای اجرای این نمایش از فروردین ماه سال جاری آغاز شده و تا کنون نیز زحمات زیادی برای اجرای این نمایش در شهرستان‌های مختلف استان کشیده شده است.

  وی ادامه داد: این نمایش تا کنون در شهرهای مختلف استان از جمله قزوین، محمودآباد، دانسفهان، اسفرورین، آبیک، آوج و آبگرم برای عموم مردم ولایتمدار به نمایش درآمده است.

  این کارگردان جوان البرزی بیان داشت: این نمایش به عنوان یکی از تئاترهای برتر کشور نیز انتخاب شده و تاکنون ۶ قسمت از آن در شبکه‌های چهار و یک سیما پخش شده است.

  شهسواری با اشاره محتوای این نمایش عنوان کرد: نمایش غدیر بازسازی واقعه غدیرخم و نشان‌ دهنده عظمت امیرالمومنین (ع) است.

  این هنرمند قزوینی با بیان اینکه این نمایش شأن و عظمت ولایت را به بهترین شکل ممکن بیان می‌کند یادآور شد: امروز دشمنان اسلام  به دنبال به فراموشی سپردن واقعه غدیر هستند که فراموش نشدن این واقعه بزرگ تاریخ اسلام در بین مسلمانان یکی دیگر از اهداف اجرای نمایش غدیر است.

  شهسواری خاطرنشان کرد: واقعه غدیر به همت سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه صاحب الامر(عج) و ستاد بازسازی واقعه در نواحی مقاومت بسیج شهرستان‌ها به اجراء در آمده است.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">