ندای البرز
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۷:۳۱ 2018 Feb 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 18685
 • تعداد نظرات : ۱ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۵
 •   
  کاپیتان تیم فوتسال طرح توسعه سبز الوند:
  کاپیتان تیم فوتسال طرح توسعه سبز الوند عنوان کرد: ما مقابل تیم سوم دنیا که 7 بازیکن آن در تیم ملی حضور دارند بازی کردیم، اما ما قبل از بازی و خارج از زمین شکست خورده بودیم.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، عمار مسافر کاپیتان تیم فوتسال طرح توسعه سبز الوند در حاشیه دیدار با تیم گیتی پسند اصفهان گفت: انگار یک دیوار در مقابل تیم گذشته‌اند و نمی‌خواهند که پیشرفت کنیم.

  مسافر ادامه داد: در زمان تشکیل تیم، بنده به عنوان مسؤول فنی انتخاب شدم و تا جایی که امکان داشت در آخرین روزهای نقل و انتقالات بهترین بازیکنان موجود و یکی از بهترین سرمربی‌های ایران را جذب کردم تا کار را با قدرت پیش ببریم.

  وی با اشاره به شکست در برابر تیم گیتی‌ پسند عنوان کرد: ما مقابل تیم سوم دنیا که ۷ بازیکن آن در تیم ملی حضور دارند بازی کردیم، اما ما قبل از بازی و خارج از زمین شکست خورده بودیم.

  کاپیتان تیم فوتسال طرح توسعه سبز الوند بیان داشت: ۳ ماه است این تیم دریافتی نداشته و همین موضوع باعث شده بازیکنان غیربومی در تمرینات شرکت نکنند و ادامه داد: سرمربی تیم نیز به علت عدم حضور بازیکنان اصلی و عدم وجود ابزار لازم در تمرینات شرکت نمی‌کند .

  مسافرضمن گلایه از مسؤولان تصریح کرد: من سال‌هاست بازی می‌کنم و از بازی لذت می‌برم، اما اینجا شب بازی به این نتیجه می‌رسند که نیازی نیست در بازی فردا شرکت کنیم، زیرا تیم منحل است.

  وی ادامه داد: ترکیب اصلی تیم دچار مشکل بوده و این تیم را از بازیکنانی که در جام رمضان الوند شرکت کرده‌اند جلو می‌بریم، اما با این حال در همین بازی نیز چندت ضربه به تیرک زدیم و قبل از گل سوم پا به پای حریف بازی کردیم.

  کاپیتان تیم فوتسال طرح توسعه سبز الوند در خاتمه ابراز داشت: مهندس واعظی در راستای خدمت به ورزش و علاقه شخصی خود به عنوان متولی وارد عرصه شدند، اما متاسفانه بخاطر عدم حمایت مسؤولین و علی‌رغم وعده های داده شده فقط سختی‌ها را بدوش می‌کشند.

  انتهای پیام

  یک نظر برای “نمی‌خواهند پیشرفت کنیم/قبل از بازی شکست خورده بودیم”

  1. مرتضی گفت:

   واقعا واسه مسئولان قزوین متاسفم

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">