ندای البرز
سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۰:۵۰ 2018 Mar 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 17723
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۴
 •   
  نماینده سابق مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس:
  نماینده سابق مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: بانک‌های کشور تشکیلات نظامی را تحریم می‌کنند و ننگین‌تر از توافق‌نامه FATF را بنده در طول تاریخ این کشور ندیده‌ام.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی  با بیان اینکه برجام بانکی و منطقه‌ای موسوم به FATF یکی از موارد بسیار ننگینی بوده که دولت ایران آن را پذیرفته است، اظهار کرد: واقعیت امر این است که توافق‌نامه FATF استقلال جمهوری اسلامی را زیر سؤال برده است.

  وی ادامه داد: یکی از شعارهای ملت ایران از اول انقلاب شعار «نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی» بوده که هم اکنون این شعار نیز زیر سؤال رفته است و دیگران برای این ملت تعیین تکلیف می‌کنند.

  نماینده سابق مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بانک‌های کشور تشکیلات نظامی را تحریم می‌کنند و ننگین‌تر از توافق‌نامه FATF را بنده در طول تاریخ این کشور ندیده‌ام.

  حسینی افزود: با پذیرش توافق‌نامه‌های این چنینی از سوی برخی دولتمردان، مسائل و اقدامات دیگری نیز به آن اضافه می‌شود که می‌گویند بله؛ این هم برجام است.

  وی با بیان اینکه برجام چه سودی برای ملت ایران داشته است، اذعان کرد: روزی که در مجلس مطرح شد برجام ننگین‌تر از گلستان و ترکمنچای است، برخی آقایان ناراحت شدند که چرا این اصطلاح را به کار می‌برم و حال در جریان قصه قرار گرفته‌اند.

  نماینده سابق مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی در خصوص اظهارنظر شهیندخت مولاوردی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده مبنی بر اینکه برجام منطقه‌ای و بانکی پیشنهاد دولت احمدی‌نژاد است، عنوان کرد: اگر پیشنهاد دولت احمدی‌نژاد است چرا برخی از آقایان آن را تصویب می‌کنند؟ برخی از مسؤولان دولت تدبیر و امید هر کار ننگین خود را به دولت سابق نسبت می‌دهند.

  حسینی در پایان خاطرنشان کرد: برخی از آقایان فکر می‌کنند که اگر هر کاری را گردن دولت سابق بیندازند، مشکل حل می‌شود حال آنکه این کارها دولت سابق را نزد مردم محبوب‌تر می‌کند.

  منبع: فارس قزوین

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">