ندای البرز
شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۰:۰۲ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 25187
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۷
 •   
  سرپرست شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین:
  مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین گفت: برخی از مردم در فتنه سال 88 فریب خوردند.

  حجت الاسلام فاطمی‌نسب در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ندای البرز با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران ثمره اسلام و خون شهدا است، اظهار کرد: اسلامی بودن این انقلاب دشمنان فراوانی را برای براندازی این نظام به وجود آورده است.

  وی افزود: برنامه ریزی‌ها و دشمنی‌های استکبار بر علیه انقلاب اسلامی باعث به وجود آمدن حوادث سال ۸۸ بود.

  مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین با بیان اینکه برخی از مردم در فتنه سال ۸۸ فریب خوردند گفت: حمایت مستقیم دشمنان انقلاب و منافقین ازفتنه ۸۸ باعث به وجود آمدن اتفاقات تلخ آن روزها شد در حالی که بیش از ۸۰ درصد مردم در انتخابات شرکت کرده بودند.
  این مسئول ادامه داد: دشمنان انقلاب با به وجود آوردن فتنه ۸۸ به براندازی این انقلاب امیدوار شده بودند و به تعبیر خودشان شروع به شمارش معکوس برای حذف جمهوری اسلامی ایران کرده بودند که در حادثه ۹ دی ماه با حرکت مردم با بصیرت ایران خیال پوچشان پنبه شد.
  حجت الاسلام فاطمی‌نسب روشنگری های مقام معظم رهبری در نمازجمعه سال ۸۸ را یکی از علل براندازی فتنه سال ۸۸ دانست وگفت: حمایت مردم از آرمان‌های انقلاب اسلامی و بیعت دوباره با این انقلاب باعث به وجود آمدن روز بزرگ نهم دی شد.
  وی عنوان کرد: حرکت خودجوش مردم انقلابی ایران در حماسه نهم دی باعث شد که این روز یکی از ایام الله انقلاب باشد به طوری که همانطور که ایام ۲۲ بهمن روز تولد انقلاب است و جشن گرفته می شود این روز نیز که بیعت دوباره مردم با انقلاب است باید جشن گرفته شود.
  مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین اضافه کرد: کسانی که فتنه ۸۸ را طراحی کرده بودند طوری منافقانه با مردم برخورد کرده بودند که مردم باورشان نمی شد که این افراد آب به آسیاب دشمن بریزند.

  وی خاطرنشان کرد: برخی از افراد و مسئولان در فتنه ۸۸ به تعبیر مقام معظم رهبری انقلابی نما بودند و این امر باعث شد تا وقتی که از قدرت فاصله گرفتند چهره واقعی خود را نشان بدهند.
  حجت الاسلام فاطمی‌نسب اذعان کرد: بعد از فتنه ۸۸ وقتی چهره واقعی انقلاب نماها برای مردم روشن شد و مردم مشاهده کردند که آمریکا به صراحت از این افراد حمایت می کند متوجه اشتباه خود شدند و به حمایت از انقلاب اسلامی و آرمان های مقدس آن حادثه نهم دی را به وجود آوردند.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  برچسب ها :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">