ندای البرز
شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۶ - - ساعت ۰۰:۵۰ 2018 Mar 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 25191
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲
 •   
  فرمانده سپاه ناحیه امام رضا(ع) شهرستان البرز:
  سرهنگ حیدری گفت: روز 9 دی گفتن نه به فتنه‌گران و آری گفتن ملت غیور ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود.

  علیرضا حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ندای البرز در خصوص حماسه عظیم ۹ دی اظهار کرد: حضور حماسه‌ساز مردم در ۹ دی ماه ۸۸ نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زرین دیگری بر افتخارات ایران اسلامی بود.

  وی ادامه داد: حماسه ۹ دی یک نماد عزت و اقتدار همرا با بصیرت مردمی بود و مردم نشان دادند تا پای جان برای حفظ انقلاب، ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستادند و با صدای بلند و رسا اعلام کردند اگر دشمنان در برابر دین و اسلام مقاومت و ایستادگی کنند، در مقابل تمام دنیا خواهند ایستاد.

  فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز اضافه کرد: ۹ دی همچون روز ۲۲ بهمن یوم‌الله و ماندگار شد، مردم در مقابل نقشه‌های شوم استکبار که به فکر براندازی نظام بودند و دشمنان داخلی و خارجی را مأیوس و قلب امام زمان(عج) و نایب بر حقش مقام معظم رهبری‌(مدظله‌العالی) را شاد کردند.

  حیدری گفت: ۹ دی غلبه جنود الهی بر جنود شیطانی بود و همه مردم بدون نگاه‌های جناحی در راهپیمایی حضور پیدا کرده و از انقلاب اسلامی حمایت کردند و به حرمت‌شکنی‌های عده‌ای غافل و مزدور وابسته به استکبار به مقدسات مسلمانان اهانت کردند.

  این مسؤول با بیان اینکه روز ۹ دی گفتن نه به فتنه‌گران و آری گفتن ملت غیور ایران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود، مطرح کرد: ۹ دی مردم ایران تیر خلاص را به طرف سران فتنه شلیک کردند و در روز ۹ دی مردم دوباره به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آری گفتند و با حضور خودجوش مردم در تهران و در استان‌های دیگر به جهانیان نشان دادند که مردم ایران قدرشناس هستند و دشمنان داخلی و خارجی خود را می‌شناسند و هرگز فریب نیرنگ‌ها و نقشه‌های دشمن را نمی‌خورند.

  فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز خطاب مسؤولان یادآور شد: مسؤولان قدر این مردم را بدانند و بعضی‌ها می‌خواهند این جریان فتنه به فراموشی سپرده شود و همین مردم اگر در حماسه ۹ دی حضور پیدا نمی‌کردند، این مسؤولان امروز مسؤول نبودند.

  حیدری در پاسخ به سؤال خبرنگار ندای البرز مبنی بر اینکه نقش خواص در فتنه ۸۸ را چگونه ارزیابی می‌کنید، توضیح داد: بعضی از خواص دوران پیامبر به دلیل عدم بصیرت و تقوا ، مثل طلعه و زبیر در مقابل امیرالمؤمنین(ع) ایستادند و امروز در فتنه ۸۸ هم بعضی از خواص در مقابل نظام اسلامی ایستادگی کردند و مردود شدند.

  وی متذکر شد: امید است این درسی باشد برای سایرین که در مقابل تمام فتنه‌هایی که در آخرالزمان(عج) است با بصیرت باشند.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">