ندای البرز
شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۵:۳۳ 2018 Feb 25
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24251
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۲
 •   
  همزمان با اول مهرماه بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس صورت گرفت
  به مناسبت بازگشایی مدارس زنگ مقاوت در مدارس شهرستان البرز با حضور مسوولین شهرستانی در مدرسه مدافع حرم نواخته شد

  به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز به مناسبت بازگشایی مدارس زنگ مقاوت در مدارس شهرستان البرز با حضور مسوولین شهری شهر الوند در مدرسه مدافع حرم نواخته شد.
  رضا عسگری فرماندار شهرستان البرز ضمن تبریک به مناسبت بازگشایی مدارس در بین دانش آموزان مدرسه مدافعان حرم شهر الوند گفت : الحمدالله شرایطی محیا شده در جمهوری اسلامی ایران بحث آموزشی و بحث سواد آموزی اهمیت داده شده است .

  وی افزود در هر جای وطن عزیزمان قدم می گزاریم میبینیم که شرایط لازم را برای تحصیل عزیزانمان فراهم شده است و در شهرستان البرز توانستیم در رشته های مختلف در بحث آموزش رتبه های خوبی بیاورد و کاری کردند که ما به آنها افتخار کنیم .

  فرماندار شهرستان البرز گفت:در کنکور رتبه های زیر هزار در رشته های خوب در شهرستان بدست آورده ایم که نتیجه همراهی اولیا و تلاش و برنامه ریزی دانش آموزان بوده است زحماتی که در آموزش پروش کشیده اند .
  وی اتاکید کرد دانش اموزان اگر میخواهند موفق باشند باید تلاش کنند که تنها با تلاش و کوشش میتوانید به رتبه های بالا دست یابید و در آینده شما به عنوان فرماندار وزیر استاندار به میهن اسلامی خدمت کنید .
  وی در پایان از مسولین شهر الوند به خاطر حضور در این مراسم تقدیر تشکر کردند و از زحمات آقای رشوند در مدیریت آموزش پرورش شهرستان البرز  تقدیر و تشکر بعمل آورد.

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">