ندای البرز
پنج شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۷:۲۵ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12833
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۵
 •   
  نگاهی به اظهارات یکی از نامزدهای انتخابات مجلس؛
  چگونه ممکن است نماینده ای که تمام دوره نمایندگی اش را در انحصار تنی چند از اعضای شورا و حمایت از تیمهای مافیایی و موثر در موفقیت ایشان در انتخابات قبلی سپری شده در اهداء بیمارستانی که بکلی از محل درآمدهای عمومی و عوارض شهری ساخته شده نقشی ایفا نموده باشد؟

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، مرتضی مجاهد، در گیر و دار ماراتن بزرگ انتخاباتی که نامزدها و هواداران را به نفس نفس انداخته، یکی از نامزدهای ورود به بهارستان اقدام به مصادره اقدامات شهرداری الوند به نام خود نموده و در جلسات تبلیغاتی مدعی شده که بلوارخلیج فارس را وی تعریض نموده و یا ساختمان شهرداری از طریق این نامزد جهت بیمارستان اهداء شده است.

  این درحالیست که با مروری بر سایت رسمی شهرداری الوند متوجه خواهید شد که در تعریض بلوار خلیج فارس و اهدای ساختمان شهرداری نه تنها این نامزد بلکه حتی اعضای شورای شهر هم نقش اصلی نداشتند، زیرا اگر شورای شهر چنین ایده ها و جسارتهایی در سر داشت، قبل از انتصاب شهردار فعلی و به منظور حفظ شهردار قبلی حتما اقدام می نمود، لذا شهردار فعلی با حرکتی جسورانه در تعریض بلوار، شورای شهر را نیز در عمل انجام شده قرارداده است.

  همچنین با مروری بر سوابق تصمیم سازی اکثریت اعضای شورای دوره فعلی، کاملا مشهود است که دوسال اول این دوره برای دفاع از شهردار قبلی و دوسال آخر ابتدائاً برسر انتخاب شهردار و سپس جابجایی مدیران شهرداری بر نزاع، حفظ منافع ، محافظه کاری و حضور در محافل و مجالس سپری شده است.

  با این تفاسیر وقتی متولی اصلی تصمیم سازی نقشی نداشته پس قطعاً نماینده بکلی اطلاعی از موضوع نداشته تا اصلا نقشی ایفا نماید.

  اما سوالی که پس از ادعای این نامزد به اذهان متبادر میشود آن است که چطور این نامزد بزرگوار به امور اجرائی ورود کرده درحالیکه ایشان وظیفه قانونگذاری دارد و اینکه چطور قبل از حضور شهردار فعلی اینکار را انجام نداده است و یا نقش ایشان در اجرای پروژه چه بوده است، چون اظهارات شهردار در سخنرانیها و محافل عمومی  مبیّن آن است که بودجه پروژه مستقیما از محل درآمدهای شهرداری تامین شده و به هر روی جایی نمیتوان پیدا کرد که نقش یک نماینده در آن ملموس باشد.

  اما در اهدای ساختمان شهرداری جهت تغییر کاربری به بیمارستان که جزء پروژه های دقیقه نودی دوره شهردار “آگشته”است و وی برای خالی نبودن عریضه دوره مدیریتش دست به ساخت ساختمان مذکور و تالار شهر نمود، بازهم  نقشی از این نماینده وجود ندارد.

  همچنین این ساختمان در شهری با جمعیت یک میلیون نفر کاربرد خواهد داشت، زیرا این ایده فقط ازجانب شخص شهردار مطرح شده و حتی شنیده ها حاکی از آن است تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهرداری نیز با این اقدام مخالفت کرده و حتی موضع داشته اند.

  پس چگونه ممکن است نماینده ای که تمام دوره نمایندگی اش را در انحصار تنی چند از اعضای شورا و حمایت از تیمهای مافیایی و موثر در موفقیت ایشان در انتخابات قبلی سپری شده در اهداء بیمارستانی که بکلی از محل درآمدهای عمومی و عوارض شهری ساخته شده نقشی ایفا نموده باشد؟؟؟!!!!

  به هر حال که اگر این نامزد مجددا توسط مردم انتخاب شد، در جهت جذب بودجه های ملی اقدام کرده و در اتمام و تجهیز بیمارستان امام علی(ع) پیشتازی کند تا اگر قسمت بود در دوره بعدی اقدامات خود را برای هوادارنش گزارش دهد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">