ندای البرز
پنج شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۲۱:۱۶ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11683
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۰
 •   
  نگاهی به هفته سوم لیگ فوتسال استان قزوین
  قطار لیگ فوتسال قزوین به ایستگاه سوم رسید تا به همین زودی 3 هفته از رقابت ها را پشت سر گذاشته باشیم.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، در هفته سوم این رقابت ها که تحت عنوان جام فجر انجام شد، ستارگان اسفرورین ۴ بر ۲ هیات فوتبال بیدستان را شکست داد تا عملکرد این تیم نمودار سینوسی به خود بگیرد.

  اسفرورینی ها پس از برد شیرین در هفته اول، در هفته دوم نتیجه خوبی نگرفته بودند و ستارگان این تیم دوباره به خودآمدند تا از قافله مدعیان عقب نمانند.

  در دیگر دیدار این هفته شهدای طوینام طارم سفلی که در هفته نخست با قرعه استراحت مواجه شده بود با حساب ۳ بر ۲ مغلوب پردیس اسفرورین شد تا یک برد و یک شکست در کارنامه خود ثبت کرده باشد.المپیک حمزه تیم مدعی امسال در ادامه شکست ناپذیری خود با یک گل برابر پویا قزوین به برتری رسید تا در شکست نخوردن هت تریک کرده باشد.المپیکی ها برای فتح جام امسال مصمم به نظر می رسند و باید دید در ادامه روند شکست ناپذیری این تیم ادامه خواهد داشت یا اینکه نوار پیروزی های این تیم بالاخره پاره می شود.

  الماس غرب آبگرم هم بالاخره پس از ۲ نتیجه خوب طعم شکست را چشید و با ۲ گل مغلوب حریف خود موسسه رهروان شاهد شد تا در لیگ امسال شاهد شکست آبگرمی ها هم باشیم.بوتیک مارس دیگر تیم اسم و رسم دار استان برابر تربیت بدنی شال از بالانشینان جدول تن به شکست ۳ بر ۲ داد تا نماینده شال خیز بلندی برای قهرمانی برداشته باشد.

  در هفته سوم این رقابت ها «مجید اکبری فرد» از تیم ستارگان اسفرورین به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد تا در کسب این عنوان دبل کرده باشد. اکبری فرد در هفته نخست نیز موفق شده بود عنوان بهترین بازیکن را به نام خود کند.تیم تربیت بدنی شال صدرنشین فعلی لیگ هم به عنوان بهترین تیم هفته سوم شناخته شد تا نشان دهند صدرنشینی آنها بی دلیل نیست.«رضا بابایی» هم به عنوان داور برتر هفته انتخاب شد.

  در پایان این هفته تیم ستارگان اسفرورین با ۴ گل زده به عنوان بهترین خط حمله هفته انتخاب شد تا بازیکنان این تیم نشان دهند از شمع گلزنی بالایی برخوردارند.

  همچنین در ۴ بازی برگزارشده در مجموع ۱۹ گل میان تیم ها رد و بدل شد که میانگین ۳/۸گل در هر بازی را نشان می دهد. در این دیدارها ۱۲ بار بازیکنان خاطی با کارت زرد مواجه شدند که میانگین ۳ کارت زرد در هر بازی را ثبت می کند.در روزهایی که فوتسال قزوین حداقل در استان رونق خاصی گرفته است، می توانیم شاهد بروز استعدادهای خوبی در این رشته باشیم.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">