ندای البرز
سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ - - ساعت ۰۷:۳۹ 2018 Aug 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 21798
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۳
 •   
  فرمانده سپاه ناحیه امام رضا (ع) شهرستان البرز:
  مردم باید در انتخابات هوشمندانه عمل کنند و با بصیرت کامل در مورد افراد انتخاب شده مشورت کنند و تمام جوانب را بررسی کنند و نگاه گذرا به این موضوع نداشته باشند.

  علیرضا حیدری فرمانده سپاه ناحیه امام رضا (ع) در گفت وگوبا خبر نگار پایگاه خبری ندای البرز در شهرستان البرز با اشاره به ملاک‌های فرد اصلح از دیدگاه “قانون و انقلاب” اظهار کرد: در خصوص انتخابات باید به فرمایشات مقام معظم رهبری توجه کرد ه و توجه به نظر ولایت فقیه و حضور حداکثری مردم برای نظام اقتدار و عزت به بار می‌آورد.
  وی ادامه داد: در مسئله انتخابات همه باید سهیم باشند و حضور در انتخابات و انتخاب یک فرد اصلح را وظیفه اصلی خود دانسته و با تلاش به بهترین انتخاب دست پیدا کنند
  حیدری در خصوص انتخابات اذعان کرد: اگر به فرمایشات رهبری تکیه کنیم یکی از ملاک ها همان پنج شاخصه انقلابی گری است که یکی از آنها پایبندی به ارزش‌های اساسی انقلاب یعنی؛ فردی که تایید می‌کنیم ارزش‌های انقلابی را دارا باشد و در واقع با اصول و مبانی اسلامی آشنا باشد.
  فرمانده سپاه ناحیه امام رضا (ع) ابراز کرد: از دیگر ملاک‌ها هدف‌گیری انقلاب و رسیدن به آن است فردی که بعنوان نماینده، مدیر و یا رئیس جمهور در راس کار قرار می‌گیرد باید در تمامی عرصه ها مسئول و پایبند به استقلال سیاسی باشد.
  سرهنگ حیدری تصریح کرد: متاسفانه برخی در داخل خواهان وابستگی ما به غرب هستند و معتقدند برای بهبودی اوضاع باید در بسیاری از عرصه ها وابسته و نیازمند به خارج از کشور باشیم و فردی که بعنوان مسئول انتخاب می‌شود نباید چنین روحیه ای داشته باشد بلکه باید حساس و تیز بین به نقشه های دشمنان چه در داخل و خارج باشد و به نوعی دشمن شناس باشد چرا که درست در زمانی هستیم که بسیاری کمر همت به تخریب نظام ما بسته اند.
  وی یادآور شد: مردم نیز باید هوشمندانه عمل کنند و با بصیرت کامل در مورد افراد انتخاب شده مشورت کنند و تمام جوانب را بررسی کنند و نگاه گذرا به این موضوع نداشته باشند.
  این مسئول در ادامه تاکید کرد: افرادی باید پای کار بیایند تا به سخن امام خمینی (ره) که می‌فرمایند؛ نگذاریم انقلاب ما به دست نا اهلان بیفتد دست یابیم.
  فرمانده سپاه ناحیه امام رضا (ع) شهرستان البرز در پایان خاطرنشان کرد: ملت ما قدرت اجرایی را به دست کسی می‌دهد که تقوای دینی و سیاسی داشته باشد یعنی در هر لغزشی مواظب خود باشد و خداوند را ناظر بر اعمال خود ببیند نه همچون نجومی بگیران.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">