ندای البرز
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۷:۴۸ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 20397
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۶
 •   
  عضو هیات مدیره بیمارستان رحیمیان عنوان کرد:
  پزشکانی که در بیمارستان رحیمیان مشغول به کار هستند حقوق دولتی نداشته و تنها از این بیمارستان حقوق خود را دریافت می کنند ،در حالی که نزدیک به 8 ماه است حقوق پزشکان را که بالغ بر 4-5 میلیارد است را نتوانسته ایم پرداخت کنیم.

  به گزارش پایگاه خبری ندای البرز شهرستان البرز،صبح امروز مسوولان این شهرستان به مناسبت روز پرستار از بیمارستان رحیمیان این شهر بازدید کرده و جلسه ای برگزار شد.

  در این جلسه مهندس درالتاج تهرانی عضو هیات مدیره بیمارستان رحیمیان به بیان مشکلات بیمارستان پرداخت که از مهمترین آن به عدم پرداخت هزینه های بیمه ها به  این بیمارستان  می توان نام برد.

  وی در مطرح کردن پرداخت بیمه ها به بیمارستان ها بیان کرد:بیمه سلامت مدت ۱۴ ماه است که به بیمارستان رحیمیان پولی پرداخت نکرده وپرسنل این بیمارستان تا به امروز صورت خود را با سیلی سرخ نگه داشته ونزدیک به ۸ ماه می باشد که این بیمارستان به پزشکانش بدهکار بوده ،در حالی که نزدیک به ۵ الی ۶ میلیارد تومان از بیمه ها طلبکار هستیم.

  تهرانی عنوان کرد:پزشکانی که در بیمارستان رحیمیان مشغول به کار هستند حقوق دولتی نداشته واز این بیمارستان حقوق خود را دریافت می کنند ،در حالی که نزدیک به ۸ ماه است حقوق پزشکان را که بالغ بر ۴-۵ میلیارد است را نتوانسته ایم پرداخت کنیم.

  وی با اشاره به وضعیت داروخانه بیمارستان ها عنوان کرد:شرکت های دارویی به  شرایط اقتصادی بیمارستان ها  توجهی نداشته و داروهایشان را برای دارو خانه های بیمارستان ارسال کرده ودر قبال آن چک یک الی دو ماه می گیرند که اگر این چک ها پاس نشود شرکت های دارویی حاضر به همکاری با دارو خانه بیمارستان ها نخواهند بود که این مسئله معضلات و مشکلات بعدی را به همراه داشته ، تاکنون این بیمارستان تلاش کرده که این اتفاقات پیش نیایداما زمان زیادی باقی نمانده تا دچار این معضلات شویم.

  عضو هیات مدیره بیمارستان رحیمیان شهرستان البرز با اشاره به ایام پایانی سال اظهار داشت :این بیمارستان ماهیانه ۴۰۰ میلیون تومان حقوق پرسنل را بدون در نظر گرفتن حقوق پزشکان پرداخت می کند که با توجه به بدعهدی های شرکت های بیمه ،مسوولانپیگیری کنند.

  تهرانی خاطر نشان کرد:دانشگاه علوم پزشکی ۱ میلیارد تومان،سازمان تامین اجتماعی ۲میلیارد و ۵۰۰میلیون تومان و اداره خدمات درمانی ۱ میلیارد و ۵۰۰میلیون تومان به این بیمارستان بدهکار است و تا زمانی که این ارگان ها بدهی خود را پرداخت نکنند بیمارستان  هم نمی تواند از عهده بدهی هایی که به پزشکان  ودیگر ارگان ها دارد بر بیاید و بدهکار می ماند.

  وی عنوان کرد :یکی از ایراداتی که می توان بر کار بیمه ها گرفت این است که در ابتدا بیمه ها پول بیمارستان های دولتی را پرداخت کرده و اگر در آخر چیزی برایشان باقی بماند بدهی هایشان را به بیمارستان های خصوصی پرداخت می کنند.

  فرماندار شهرستان البرز در این جلسه در پاسخ این مشکل گفت:این مسئله قرار است در جلسه ای که در استان برگزار می شود پیگیری شود.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">