ندای البرز
یکشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۶ - - ساعت ۲۱:۴۴ 2018 Jan 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23503
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲
 •   
  فرماندار شهرستان البرز:
  فرماندار شهرستان البرز گفت:سازمان تامین اجتماعی بهره های فراوانی را از محل حق بیمه این کارگران برده است و انتظار می‌ رود که یک بیمارستان تامین اجتماعی در شهرستان البرز واقع می‌شد.

  رضا عسگری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی ندای البرز با اشاره به خدمات بیمارستان رحیمیان اظهار کرد: به خدمات این بیمارستان تا زمان تاسیس یک بیمارستان دولتی نیاز داریم.
  وی بیان کرد: درکنار بیمارستان رحیمیان درشهر الوند دو کلینیک تخصصی در این شهر افتتاح شده است.
  فرماندار شهرستان البرز عنوان کرد: بیمارستان رحیمیان علی‌رغم محدودیت‌هایی که دارد و هزینه‌های مضاعفی که انجام می‌دهد تا به امروز خدمات خوبی را به مردم ارائه داده است.
  این مسئول خاطرنشان کرد: بحث پرداخت بیمه‌ها، یکی از مشکلاتی می‌باشد که دانشگاه علوم پزشکی با آن مواجه است و نتوانسته است به تعهدات مالی خود عمل کند.
  عسگری یادآور شد: بیش از ۵ دهه در شهرستان البرز واحد‌های صنعتی و کارگران صنعتی وجود دارد که سازمان تامین اجتماعی بهره های فراوانی را از محل حق بیمه این کارگران برده است و انتظار می‌ رود که یک بیمارستان تامین اجتماعی در شهرستان البرز واقع می‌شد.
  وی اشاره کرد: افتتاح بیمارستان زکریای رازی در شهر قزوین باعث تنزل امکانات پلی کلینیک شهر الوند که خدمات تخصصی و گسترده ‌تری به بیماران ارائه می‌داد شد به طوری که به یک درمانگاه شبانه روزی تبدیل می‌شود.
  فرماندار شهرستان البرز به یکی از مطالبات شهرستان البرز از سازمان تامین اجتماعی اشاره کرد و گفت: بخش قابل توجهی از شهروندان شهرستان البرز زیرمجموعه سازمان تامین اجتماعی هستند که با توجه به این امر، در تلاش هستیم که سطح خدمات درمانی سازمان تامین اجتماعی در درمانگاه‌های شهرستان البرز که به صورت رایگان است را ارتقاء دهیم.
  این مسئول افزود: ۲۵میلیارد تومان برای ساخت بیمارستان دولتی در شهر الوند اعتبار در نظر گرفته شده است که امید است با راه اندازی این بیمارستان بتوان بخشی از مشکلات درمانی در شهر الوند را برطرف کرد.
  عسگری تصریح کرد: در شهر محمدیه دو کلینیک تخصصی در معرض راه اندازی قراردارد که امید است این دو مرکز به زودی راه اندازی شود.
  وی ادامه داد: درشهرک مهرگان درمانگاه‌های وجود دارد که در آن موضوع خرید به خدمت صورت می‌گیرد.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">