ندای البرز
پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۵:۳۳ 2018 Feb 25
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24558
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷
 •   
  لطفی شهردار جدید محمدیه:
  به هیچ وجه نیامده‌ایم که پروژه‌های دوران قبل را تعطیل کنیم؛ بلکه ادامه دهنده مسیر خدمات رسانی و عمرانی و فرهنگی خواهیم بود.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی ندای البرز؛ حجت الاسلام موسوی موینی امام جمعه محمدیه ظهر دیروز (چهارشنبه) در مراسم تودیع و معارفه شهردار محمدیه در سالن نیایش این شهر اظهار کرد: خدمت به مردم برای رضای الهی بندگی خداست.

  وی افزود: در حوزه خدمت رسانی امروز روز معارفه و تودیع مدیرانی است که تجربه زیادی در حوزه مدیریت شهری دارند.

  این مسئول بیان کرد: حوزه مدیریت تقبل امانت بزرگ است که اگر مسئولان این امانت را به درستی انجام دهند و مشکلات شهری را حل کنند کار آنها عبادت است و اگر در این زمینه کوتاهی داشته باشد کلاه بزرگی سر آنها رفته است.
  وی گفت: امیرمومنان خطاب به مالک اشتر فرمودند:” وقتی وارد مصر می‌شوی مردم پیش از شما والیانی را دیده اند و به شما نگاه می‌کنند اگر شما بهتر عمل کنی راضی می‌‎شوند اما اگر از والی پیشین ضعیف تر عمل کنید مردم معترض خواهند شد.”

  امام جمعه محمدیه ادامه داد: غنی و فقیر برای مدیران شهرداری نباید فرقی نکند؛ نه اینکه شهروندی پشت اتاق شما منتظر بماند اما مدیران و دوستان خود را ترجیح دهید، نباید در رسیدگی به مشکلات مردم تعلل به خرج داد.

  *به مردم محمدیه و مهرگان قول می‌دهیم به وعده‌ها عمل کنیم
  در ادامه این مراسم بیات رییس شورای شهر محمدیه اظهار کرد: باتوجه سیاست‌هایی که در دوره پنجم درنظر گرفته شد و باتوجه به خواسته‌ها و نیازهای موجود، تصمیم به تغییر شهردار گرفتیم.

  وی افزود: ۲۱ گزینه برای حوزه شهرداری کاندیدا شدند و در نهایت ما به پنج گزینه دست پیدا کردیم و با توحه به سوابق آقای لطفی هفت عضو شورا به وی رای مثبت دادند.

  این عضو شورا بیان کرد: در انتخابات مردم اقدامات بزرگی از ما نمی‌خواستند، اقدامات خوبی در دوره‌های گذشته انجام شده بود؛ به مردم بخش محمدیه و مهرگان این قول را می‌دهیم که خواسته‌های آنها در ایام انتخابات پیگیری خواهد شد.

  وی عنوان کرد: شهر محمدیه ۳۵سال است که شکل گرفته و ما در این شهر بافت فرسوده نداریم و شهردار جدید باید خواسته‌های به حق مردم را جامعه عمل بپوشانند.

  نیامده‌ایم که پروژه‌های دوران قبل را تعطیل کنیم
  لطفی، شهردار محمدیه در ادامه این مراسم گفت: شهروندان عزیز هیچ زمانی با تصویر و بنر چهره شهردار پیام تبریک نزنید؛ بلکه حساب و کتاب خود را با شهرداری تصویب کنید.

  وی اذعان کرد: به هیچ وجه نیامده‌ایم که پروژه‌های دوران قبل را تعطیل کنیم؛ بلکه ادامه دهنده مسیر خدمات رسانی و عمرانی و فرهنگی خواهیم بود.
  این مسئول بیان کرد: چه کسی گفته مسئولان باید پشت تریبون قرار بگیرند و با تخریب مدیران قبلی جایگاه خود را افزایش دهند؟ من بر دستان آقای بهزادپور بوسه می‌زنم.

  وی ابراز کرد: کار شهرداری کار سیاسی نیست و اجازه نمی‌دهیم اینجا به پاتوق سیاسی تبدیل شود؛ آمده ام فعالیت‌هایی را که عده ای معتقدند توان انجام آن وجود ندارد را پیگیری و اجرایی کنم.

  لطفی در پایان عنوان کرد: بزرگترین سرمایه برای شهردار، وجود شورای متفکر است که با همدلی و دوستی و رفاقت در مدیریت شهری می‌توان معجزه کرد.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">