ندای البرز
دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۳ - - ساعت ۲۱:۱۸ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 439
 • تعداد نظرات : ۱ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ آذر ۱۳۹۳ - ۲۳:۵۷
 •   
  فرماندر البرز:
  فرماندار شهرستان البرز :هدف دشمن از ایجاد شبکه های مختلف ماهواره ایی فشار برنقاط ضعف است ؛ جوان امروز بداند که به لحاظ تاریخی،جغرافیایی وجامعه شناختی در کجای دنیا قرار دارد

  فرماندار شهرستان البرز در همایش مجمع عالی اقشار بسیج که با حضور مسئولین ادارات شهرستان،فرهنگیان،دانشجویان ،کارمندان دستگاه های اجرایی و اقشارمختلف مردم ضمن تبریک هفته بسیج ،بسیجیان را بهترین منتظر برای امام زمان (عج) دانست ودر مباحث مربوط به هفته بسیج به برخی از انتظارات مقام معظم رهبری در خصوص ماهواره وافزایش جمعیت اشاره کرد.

  غلامرضا حسن پورگفت: خانواده در طول زندگی با فراز ونشیب های زیادی مواجه است واگراز خانواده غفلت شود آسیب های زیادی برای نسل های آینده متصور خواهد بود و درجامعه ایرانی که می خواهد به سبک اسلامی زندگی وبه سوی آینده حرکت کند ماهواره نقش منفی ومخربی خواهد داشت.

  رییس مجمع عالی اقشار بسیج شهرستان البرز گفت:باید با هم اندیشی درخصوص مباحث مهمی همچون ،عفاف حجاب ، ماهواره وفرهنگ از کارشناسان خبره این حوزه ها استفاده کرد.

  وی با بیان نحوه انتقال آسیب های ماهواره به مردم و چگونگی مواجهه با اقشارمختلف را مهم دانسته وافزود: امروزفرهنگ غربی که قدرت وثروت دارد با رواج ارتباط دختر وپسر، از بین بردن حدود وسبک زندگی قصد دارد به نوعی نگرش وجهان بینی مردم را تغیبرداده واز هرامکانی برای قالب کردن فرهنگ خودبه دیگر جوامع استفاده میکند.

  فرماندار شهرستان البرز با اشاره به مبارزات کشور ویتنام با امریکا گفت: بعد ازگذشت ۲۰ سال از جنگ امروز در همان کشور با استفاده از آهنگ های مختلف واستحاله فرهنگی ، جوانان ویتنامی برای پیروزی آمریکا جشن میگیرند وامروز غرب بعد ازگذشت ۲۰۰سال از انقلاب صنعتی به این مهم دست یافته است که تنها گفتمانی که میتواند الگوی فرهنگی خود را به دنیا صادر کند ایران است و این برای آنها خطر داردزیراحکومتی ایجاد شده که تمام معادلات آنها را برهم زده است.

  حسن پور ایجاد اعتماد در میان مردم وبی اعتمادی نسبت به نظام و مسئولین را از اهداف و ظرافت های کارشبکه های ماهواره ایی دانست وتصریح کرد: ماباید صرفا در حوزه اخلاق خود را محدود نکنیم ودر حوزه های دیگر هم حضور داشته باشیم زیراوقتی ظرف انسانیت تهی شود ازمحتوای فطری اشخاص کاسته خواهد شد وبه سمتی که شیطان خواهد گفت میرودوهدف ماهواره گرفتن قالب رحمانی ازمردم واضافه کردن قالب شیطانی به آنهاست.

  مجمع بسیج

  وی ارتباط با اقشارمختلف مردم وجلب اعتماد آنها برای شنیدن سخنان صحیح از زبان مسئولین وعدم فاصله گرفتن ،خوب حرف زدن با مخاطبین متفاوت را مهم برشمرد وگفت:در اعتقادات راسخ باشیم اما از جامعه غافل نشده ودچار تکرار نشویم زیرا ماباید قبل از مواجهه عالم شده ، زود احساساتی نشویم ، زود تصمیم نگیریم وخوب تربیت شویم تا بتوانیم به جنگ با دشمن برویم.

  رییس مجمع عالی اقشار بسیج شهرستان ضمن تشریح نحوه مواجهه مسئولین ونخبگان جامعه با معضلات اجتماعی وفرهنگی ادامه داد:

  جوان امروز بداند که به لحاظ تاریخی،جغرافیایی وجامعه شناختی در کجای دنیا قرار دارد، وظایف خود را یادبگیرد، حریم ها وحدود ارتباطات مشخص شودو از کودکی در مهد کودک ها نسبت به تربیت فرزندان دقت گرددزیراشخصیت کودکی که در مهد کودک رقص یاد میگیرد دردانشگاه قابل تغییر وهدایت نیست.

  حسن پور در خصوص چالش افزایش جمعیت در کشور افزود:ما باید با همراهی وهمکاری مردم برای تغییر شعار فرزند کمتر زندگی بهتر تلاش وفرهنگ سازی کرده ، نقاط قوت وضعف خود را بشناسیم زیراهدف دشمن از ایجاد شبکه های مختلف ماهواره ایی فشار برنقاط ضعف است و میخواهد تقوا،ولایت پذیری،شهادت طلبی،دین داری وفرهنگ را از مردم ما بگیرد .

  وی مطرح شدن گفتمان دینی در دنیا را ماییه امید دانست وافزود ماباید در شرایط فعلی همانندسردار قاسم سلیمانی پاشنه ها را بکشیم و بهترین قشری که می تواند مواضع انقلاب را تبیین کند بسیجیان هستند وو لایتمدارتر وبی توقع تر از بسیج کسی نیست که در جامعه موجب ثمر وخدمت باشد.

  انتهای پیام

  یک نظر برای “هدف ماهواره گرفتن قالب رحمانی ازمردم وافزودن قالب شیطانی به آنهاست”

  1. الوندی گفت:

   ای کاش به مطالب وخواسته های فعالان فرهنگی هم اشاره ای می کردید وخبر یکطرفه منتشرنمی کردید………..

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">