ندای البرز
شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۸:۱۱ 2018 Mar 21
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 7550
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۴:۳۲
 •   
  پیام فیسبوکی مهدی هاشمی از زندان؛
  افرادی که به دنبال پرونده سازی برای اینجانب بودند تنها یک هدف را دنبال می کردند و آن هم جدایی دو یار دیرین انقلاب یعنی آیت الله خامنه ای و آیت الله هاشمی بود که ناکام ماندند و خواهند ماند.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، عصر روز جمعه مورخ۳۰/۵/۹۴ در صفحه فیسبوک مهدی هاشمی پیامی منتشر شد که محتوای آن بدین شرح است:

  “همانطور که بیشتر کاربران شبکه های اجتماعی و ارتباطی می دانند اینجانب هرگز حساب کاربری توییتر نداشتم و راستش را بخواهید کار کردن با این ابزار ارتباطی را هم بلد نیستم. از سوی دیگر محوطه زندان اوین یا بندهای آن دارای اینترنت وای فای نیستند که یک زندانی بتواند از درون حیاط زندان خطاب به بیت یکی از مقامات عالی نظام توییت ارسال کند. به همین دلیل شایعه ارسال توییت از محوطه زندان خطاب به مقامات عالی نظام موجب انبساط خاطر و البته تامل درباره یک موضوع مهم شد. افرادی که به دنبال پرونده سازی برای اینجانب بودند تنها یک هدف را دنبال می کردند و آن هم جدایی دو یار دیرین انقلاب یعنی آیت الله خامنه ای و آیت الله هاشمی بود که ناکام ماندند و خواهند ماند. آنها تصور می کردند پس از اجرای حکم به هدف خود می رسند درحالی که نزد افکار عمومی شکست تاریخی و تلخی خوردند؛ این شایعه سازی ها نیز توسط عوامل آنها انجام شده و از اعضای خانواده خواستم برای رسوایی این اقلیت، از وزارت محترم اطلاعات بخواهند تا پیگیری همه جانبه ای درباره نشانی اتاق های عملیات روانی این گروه داشته باشد.” 

  مهدی هاشمی بهرمانی
  اندرزگاه ۷ زندان اوین
  سی ام مرداد ماه نود و چهار
  *این متن توسط یکی از اعضای خانواده هاشمی رفسنجانی به نقل از مهدی هاشمی در فیس بوک منتشر شده است.

  منبع: راه دانا

  پایان پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">