ندای البرز
جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۷:۵۵ 2018 Mar 21
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 17831
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۹
 •   
  امام جمعه شهر الوند:
  امام جمعه شهر الوند گفت: متأسفانه برخی مسؤولان ضمن عدم ارائه آمارهای دقیق به دنبال تخریب گذشتگان بوده و عنوان می‌کنند که تمامی خدمات انجام شده حاصل تلاش‌های این دولت بوده است.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، حجت‌الاسلام طهماسبی در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه شهر الوند ضمن تبریک فرارسیدن عید سعید غدیرخم وگرامیداشت یادو خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت:  دشمنان انقلاب اسلامی با تجهیز صدام جنگ احزاب را برعلیه ما به راه انداختند و در برابر ایران صف‌آرایی کردند.

  طهماسبی افزود: هفته دفاع مقدس نماد ایستادگی، شجاعت، وحدت و عظمت ملت ایران است، زیرا به فرموده امام خمینی(ره) در طول سال‌های جنگ تمام ایران در برابر تمام کفر ایستاد.

  وی ادامه داد: اگر بخواهیم اقتدار، شوکت و عظمت ما پایدار بماند باید به آیه«وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّهٍ وَمِن رِباطِ الخَیلِ تُرهِبونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَعَدُوَّکُم» عمل کنیم.

  امام جمعه الوند عنوان کرد: متأسفانه  برخی در سخنان خود عنوان می‌کنند که  امروز زمان گفتگو است و ما به تجهیزات نظامی  و دفاعی نیازی نداریم، در صورتی که بفرموده رهبر انقلاب  بیان این موضوع جهالت و یا خیانت است.

  طهماسبی اضافه کرد: ما باید خود را برای دفاع در برابر هرگونه تجاوز تجهیز کرده و توان بازدارندگی خود را افزایش دهیم.

  خطیب جمعه شهر الوند در ادامه سخنان خود بیان داشت: آمریکا با نزدیک کردن عربستان سعودی به اسرائیل  قصد دارد تا دشمن اصلی اسلام  را وارونه جلوه داده و ایران را عامل ناامنی در منطقه جلوه دهد.

  این مقام مسؤول خاطرنشان کرد: امروز اسرائیل سگ‌زنجیری  آمریکا در منطقه است که  کمک ۴۸ میلیارد دلاری آمریکا به اسرائیل این موضوع را ثابت می‌کند.

  حجت‌الاسلام طهماسبی اظهار داشت: آمریکا با استفاده از عاملی به نام اسرائیل و نیز دولت‌های مرتجع منطقه همچون عربستان  قصد تغییر دادن وضعیت موجود به نفع خود را دارد و با راه انداختن جنگ‌های نیابتی به دنبال رسیدن به اهداف شوم خود است.

  وی در ادامه با اشاره به فرمایشات اخیر رهبر انقلاب در دیدار با مسؤولان ستادی آمار تأکید کرد: مردم باید آمار دقیق خواسته شده  را ارائه کرده و از بیان آمار اشتباه خودداری کنند، زیرا تمامی برنامه‌ریزی‌های کشوری، استانی و محلی مبتنی بر آمارهای موجود است.

  امام جمعه الوند ابراز داشت: متأسفانه برخی مسؤولان ضمن عدم ارائه آمارهای دقیق به دنبال تخریب گذشتگان بوده  و عنوان می‌کنند که تمامی خدمات انجام شده حاصل تلاش‌های این دولت بوده است که در این مورد نیز باید آمارهای دقیق را به مردم اعلام کرد.

  طهماسبی در خاتمه ضمن تبریک سالروز بازگشایی مدارس، حوزه‌های علمیه و دانشگاه‌ها خواستار همکاری مردم برای بازگشایی هرچه باشکوه‌تر مدارس شد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">