ندای البرز
دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ - - ساعت ۰۷:۲۵ 2018 Mar 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 2452
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۴
 •   
  در دیدار رئیس اداره تبلیغات اسلامی با امام جمعه و بخشدار محمدیّه عنوان شد:
  رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان البرزگفت: هماهنگی لازم برای برگزاری با شکوه مراسم شهادت حضرت زهرا(س) با هیئات مذهبی شهرستان انجام شده و امیدواریم امسال این مراسم با شکوه بیشتری برگزار شود.

  حجت‌الاسلام محمد صادق جانمحمدی رئیس اداره تبلیغات اسلامی البرز در دیدار های جداگانه ایی با حجت‌الاسلام سید حسن موسوی موینی امام جمعه و احسان الله صالحی بخشدار محمدیّه دیدار و گفتگو کرد.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز،در این دیدار که در دفتر امام جمعه محمدیّه برگزار شد، جانمحمدی با اشاره به در پیش بودن ایّام فاطمیّه گفت: هماهنگی لازم برای برگزاری با شکوه مراسم شهادت حضرت زهرا(س) با هیئات مذهبی شهرستان انجام شده و امیدواریم امسال این  مراسم با شکوه بیشتری برگزار شود.

  جانمحمدی افزود:شهادت حضرت زهرا (س) کمتر از روز عاشورا نیست و ما باید از این فرصت جهت تبیین آموزه های اسلامی بهره لازم را ببریم.

  همچنین در دیداری دیگر که ۹ اسفندماه  انجام شد، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان البرز با احسان الله صالحی بخشدار محمدیه دیدار و گفتگو کرد.

  در جریان این دیدار ،حجت‌الاسلام جانمحمدی ضمن تشریح فعالیتهای فرهنگی صورت گرفته در منطقه اظهار داشت: این اداره آمادگی برگزاری گفتمان های دینی با موضوعات حجاب و عفاف، سبک زندگی اسلامی، سیره زندگی معصومین و… را دارد که در صورت محیّا شدن شرایط،  میتوان برنامه های فرهنگی متنوّعی را در این شهر اجرا کرد.

  جانمحمدی اظهار امیدواری کرد با همکاری تمام دستگاها بتوان از مشکلات فرهنگی جامعه کاست و با اشاره به در پیش بودن ایّام فاطمیّه بیان داشت: طبق هماهنگی که با مسئولین هیئات مذهبی صورت گرفته برنامه های خوبی در این ایّام برگزار خواهد شد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">