ندای البرز
سه شنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ - - ساعت ۰۳:۴۱ 2018 Mar 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 1187
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۸
 •   
  برگزار شد:
  معاون فرهنگی وپرورشی اداره اموزش وپرورش شهرستان البرز افزود:با توجه به اینکه امروز مشکل کم آبی در کشور،استان وشهرستان ما ملموس است این همایش در راستای فرهنگ سازی در خصوص مصرف آب توسط دانش آموزان وخانواده های آنان برگزار شد.

  پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز،همایش ایست،آب نیست امروز صبح در محل کانون شهید مطهری شهر الوند برگزار شد.

  در این همایش که جمعی از دانش آموزان وفرهنگیان حضور داشتند،رفاهی نژاد معاون امورفرهنگی وپرورشی آموزش وپرورش شهرستان البرز گفت:”مطابق سال های گذشته، سوالی از سوی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران مطرح شد که متن این سوال در خصوص آب وچگونگی مقابله با کم آبی بود که ما در ابتدا این سوال را درقالب بخشنامه به مدارس سطح شهرستان البرز ارسال کردیم وخواستار پاسخ دانش آموزان وهمکاران به سوال ریاست محترم جمهوری در رشته های مختلف فرهنکی وهنری ازجمله،تئاتر،سرود،خوشنویسی،مقاله،فیلم کوتاه و… شدیم”.

  وی با اشاره به اینکه زمان ارسال آثار به دبیرخانه پرسش مهر شهرستان البزر هنوز ادامه داردگفت:برای جلوگیری از دخالت سلیقه ها در شهرستان،امسال این آثار در انقضای مدت اعلام شده جمع آوری وبه استان ارسال خواهد شد وضمن داوری، آثار برتر به مرحله کشوری راه خواهند یافت.

  معاون امور فرهنگی وپرورشی اداره آموزش وپرورش شهرستان البرز افزود:با توجه به اینکه امروز مشکل کم آبی در کشور،استان وشهرستان ما ملموس است این همایش در راستای فرهنگ سازی در خصوص مصرف آب توسط دانش آموزان وخانواده های آنان برگزار شد و راهکار های ارائه شده در قالب بروشور در سطح مدارس وخانواده های دانش آموزان شهرستان البرز نیز توزیع خواهد شد.

  شایان ذکر است در این همایش ضمن تقدیر از دانش آموزان فرهنگیان شرکت کننده در برنامه های فرهنگی وهنری سال گذشته،برخورداری مدیریت روابط عمومی آب وفاضلاب استان قزوین در خصوص اهمیت آب وراهکارهای جلوگیری از اتلاف آب در مدارس ومنازل سخنرانی داشتند.

  انتهای پیام

  مطالب مرتبط با موضوع :
  برچسب ها :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">