ندای البرز
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۲:۲۰ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 16351
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ تیر ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۹
 •   
  همایش بزرگ دفاع از حریم خانواده برگزار شد؛
  همزمان با سراسر کشور، بانوان فرهیخته شهرستان البرز برای پاسداشت فرهنگ عفاف و حجاب در یک حرکت با شکوه، همایش بزرگ مدافعان حریم خانواده را برگزار کردند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز،  بانوان فرهیخته شهرستان البرز با حضور گسترده خود در این همایش نشان دادند که  هجمه سنگین دشمنان و  تلاش آن‌ها برای تخریب مقام و جایگاه زن در جامعه، نمی‌تواند در بانوان اصیل و مذهبی ایران اسلامی مؤثر واقع شود.

  این اجتماع که با هدف ترویج و تکریم عفاف و حجاب برپا شد، مهر تأییدی بود بر بیزاری خانواده‌های البرزی از فرهنگ مبتذل غربی.

  زنان خوب، میراث‌دار عفاف فاطمه و حیای مریم‌اند

  مدافعان حریم خانواده در شهرهای مختلف شهرستان البرز با شهدای هشت سال دفاع مقدس عهد بستند که همواره در مسیر دفاع از عفاف و حجاب ثابت‌قدم و استوار باقی مانده و آن را وسیله‌ایی برای پاسداشت حرمت خون شهداء بدانند.

  امروز بانوان فاطمی شهرستان البرز ضمن امضاء توماری خواستار صیانت و رعایت حجاب در جامعه شده و اعلام کردند که زنان خوب، میراث‌دار عفاف فاطمه و حیای مریم‌اند و دریغا که بازیچه‌ی هوس شده و به ویروس گناه آلوده گردند.

  IMG_8483

  حجاب سلاح مقاومت در برابر بی‌بندوباری است

  مدافعان حریم خانوداده امروز تأکید کردند که اگر کسی مراقبت سرمایه‌‌های ارزشمند خود نباشد، اگر غارت شده و مورد دستبرد قرار گرفت، باید خود را ملامت کند.

  بانوان فاطمی شهرستان البرز تصریح کردند که حجاب سلاح مقاومت در برابر بی‌بندوباری است و کسانی خود را خلع سلاح می‌‌کنند در برابر هجوم فساد، بی‌دفاع خواهند ماند.

  حجاب یک انتخاب است، نه تحمیل

  زنان و دختران حاضر در همایش مدافعان حریم خانواده امروز با افتخار به محجبه بودن خود بالیدند و ابراز داشتند که حجاب یک انتخاب است، نه تحمیل و آنچه که بر آن تأکید داشتند چیزی نبود جز آنکه به داشتن حجاب به عنوان گوهری گرانقیمت افتخار کرده و فرهنگ ناب ایرانی و اسلامی خود را با فرهنگ سست و بی‌ارزش غرب معاوضه نخواهند کرد، زیرا از قیمت گوهری که دارند باخبرند.

  بدحجابی و بی‌حجابی حریم خانواده را متزلزل کرده و باعث رواج گناه خواهد شد

  در همایش مدافعان حریم خانواده  شهر الوند، حجت‌الاسلام علی طهماسبی با اشاره به واقعه سال ۱۳۱۴و شهادت جمعی از مدافعان عفاف و حجاب در مسجد گوهر شاد مشهد عنوان کرد: هرچه بنیان خانواده محکمتر باشد انسان‌های توانمند و شایسته‌ایی در دامان آن پرورش خواهند یافت.

  طهماسبی افزود: بدحجابی و بی‌حجابی حریم خانواده را متزلزل کرده و باعث رواج گناه خواهد شد و ادامه داد: زمانی که بی‌عفتی و بی‌حجابی در جامعه فراگیر شود، مردان و زنان مصون نخواهند ماند.

  امام جمعه مدافعان عفاف

  مردان هم نیازمند رعایت عفت هستند.

  امام جمعه الوند با بیان اینکه عفت و پاکدامنی مورد دعوت و تأکید همه ادیان الهی است تأکید کرد: جامعه تنها با بی‌حجابی بانوان منحرف نخواهد شد بلکه مردان هم نیازمند رعایت عفت هستند.

  این مقام مسؤول بیان داشت: ما وارث گذشتگانی هستیم که در حفظ عفاف و حجاب خود کوتاهی نکردند و برای حفظ گوهر گرانقیمت حجاب جان خود را فدا کردند.

  طهماسبی اضافه کرد: شهدا برای دفاع از عفاف و حجاب رفتند و همه ما وظیفه داریم تا با حفظ عفاف و حجاب خود ادامه دهنده راه آنان باشیم.

  IMG_8677

  شرکت کنندگان در این همایش  با امضاء توماری خواستار تحقق بی‌چون‌وچرای عفاف و حجاب در جامعه شدند

  در متن این تومار آمده است: ما زنان و مردان مسلمان در روز ملی عفاف و حجاب دغدغه رهبر انقلاب را دغدغه همه مردم مؤمن و  ولایتمدار ایران اسلامی دانسته و تحقق بی‌چون‌وچرای عفاف و حجاب را در جامعه مطالبه می‌کنیم و از همه سازمان‌ها و نهادهایی که به نوعی متولی امور فرهنگی بویژه مسائل و امورات مرتبط با عفاف هستند می‌خواهیم که بدون اتلاف وقت به سازماندهی حجاب در سطح جامعه اهتمام ورزیده و در تحقق این امر کوشا باشند.

  برگزاری نمایشگاه صنایع دستی بانوان هنرمندان شهرستان البرز، اجرای مسابقه نقاشی کودک با موضوع حجاب، برگزاری نمایشگاه مدافعان حریم وحرم و نیز اجرای زیبای گروه مبشران قم از جمله برنامه‌های این همایش باشکوه بود.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">