ندای البرز
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۷:۰۳ 2018 Apr 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24600
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۰
 •   
  عسگری فرماندار البرز:
  بهترین جواب به سخنان گستاخانه رئیس جمهور آمریکا در داخل کشور تقویت اتحاد و همبستگی است که یک صدا درمقابل زیاده خواهی آنان ایستادند.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی ندای البرز؛
  ” رضا عسگری ” در هفتمین جلسه شورای اداری شهرستان البرز که با حضور مدیران شهرستانی در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد ، گفت: پیاده روی اربعین بعنوان بزرگترین گردهمایی شیعیان همبستگی شیعیان را متجلی می سازد و تا کنون زمینه خدمت رسانی به زائران مراسم اربعین در البرز مهیا شده است.

  عسگری دراین جلسه با اعلام تشکیل ستاد اربعین در شهرستان البرز گفت: کنگره عظیم اربعین یک حرکت دینی است وهمه باید دراین حرکت بزرگ تاثیر گذار سهیم باشیم چرا که این همایش ، قدرت جهان تشیع را به جهانیان بخصوص گروه ظالم تکفیری داعشی نشان می دهد.

  فرماندار البرز افزود: با تشکیل ستاد اربعین در شهرستان البرز همه وظایف مشخص شده و محوراجرایی برگزاری مراسم تشکل های دینی و مذهبی است.

  عسگری در ادامه به یاوه گوی های ترامپ رئیس جمهور آمریکا اشاره کرد و اظهارداشت: به نظر می رسد هنوز سردمداران آمریکا متوجه نشده اند که عداوت و کینه توزی های آنها در سالهای گذشته نتوانسته آنها را به هدف برساند و هر بار با شکست مواجه و تحقیر شده اند.

  وی بیان کرد: توسعه مناسبات اقتصادی کشورهای جهان با ایران پس از موضع گیری آمریکا جواب دندان شکنی به حقانیت ایران اسلامی است.

  فرماندار البرز گفت: بهترین جواب به سخنان گستاخانه رئیس جمهور آمریکا در داخل کشور تقویت اتحاد و همبستگی است که یک صدا درمقابل زیاده خواهی آنان ایستادند.

  وی تصریح کرد: در شرایط کنونی این موضع گیری آمریکا موجب شده تا در یک حرکت منسجم همه جریانات سیاسی و مسئولان نظام یک صدا دربرابر این زیاده خواهی و یاوه گویی های سردمداران آمریکا با انسجام بیشتر کنار هم قرار گیرند و وحدت را سرلوحه کار خود کنند.

  عسگری افزود: این که فقط اسرائیل و عربستان از سخنان ترامپ خوشحال شده اند نشان می دهد دیگر آمریکا جایگاه گذشته خود را در معادلات بین المللی ندارد و نمی تواند در کشورهای دیگر تاثیرگذار باشد و حرف ناحق خود را دیکته کند.

  وی بیان کرد: توسعه مناسبات اقتصادی کشورهای جهان پس از موضع گیری آمریکا جواب دندان شکنی به حقانیت ایران اسلامی است.
  عسگری درادامه از تلاش سپاه پاسداران در خصوص تحقق آرمان های انقلاب اسلامی و ارزشهای دینی تقدیر کرد و یادآورشد: سپاه امروز یکی از ارکان اصلی دفاع از کیان مقدس جمهوری و مرزهای کشور است و به عنوان نیروی مردمی از حمایت همه جانبه برخوردار است.

  وی متذکر شد: همکاری کلیه دستگاههای اجرایی و پاسخگویی آنها در برابر مردم را خواستار شد و گفت : می بایست مدیران شهرستان به مفاد اسناد بالادستی تسلط داشته ، با جذب اعتبارات و استفاده از ظرفیتهای قانونی همراهی شوراهای اسلامی شهر و روستا در مسیر پیشرفت گام برداریم .

  وی در پایان به اجرا سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در شهرستان همسو با سیاستهای ابلاغی در کشور اشاره کردو اذعان داشت: باید حمایت از تولید ملی ، صرفه جویی در مصرف آب در بخشهای مختلف از جمله حوزه کشاورزی و استفاده از روشهای آبیاری نوین و هم چنین کاهش سطح زیر کشت همراه افزایش تولید و بهبود بهره وری در ادامه راهکارهای ارائه شده در دولت یازدهم بصورت مستمر ادامه داشته باشد .
  انتهای پیام /

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">