ندای البرز
چهارشنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۳:۴۴ 2018 Mar 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 3176
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۶
 •   
  استاندار قزوین:
  استاندار قزوین گفت: همدلی و همزبانی دولت و ملت رمز موفقیت در پیشبرد اهداف کشور و برگ برنده ایران در عرصه های مختلف بین المللی است.

  پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز به نقل از ایرنا، مرتضی روزبه روز چهارشنبه  با اشاره به نامگذاری سال ۹۴ به نام ‘دولت و ملت، همدلی و همزبانی’ از سوی مقام معظم رهبری، افزود: انتخاب این نام از سوی معظم له بدون شک از تعالیم نورانی و ارزشمند دین و با توجه به تجربیات موفق گذشته سرچشمه گرفته است.

  این مسوول اضافه کرد: شعار امسال مقام معظم رهبری به ما گوشزد می کند که باید اختلاف ها و بگو مگوها با یکدیگر را کنار گذاشته و با وجود سلایق مختلف بر اساس توجه به مبانی دینی و منافع ملی به سمت اهداف تعیین شده حرکت کنیم.

  وی، همدلی را از نیازهای مهم جامعه و کشور دانست و افزود: همزبانی نتیجه همدلی است چراکه اگر زبانمان یک چیز و دلمان چیز دیگری بگوید، همزبانی و همدلی حاصل نمی شود.

  استاندار قزوین از همدلی و همزبانی میان ملت و دولت به عنوان یک اصل تاثیرگذار و بی بدیل در کسب دستاوردهای مختلف برای کشور در طول انقلاب و نظام جمهوری اسلامی یاد کرد و گفت: مبانی و اصول مشترک بین مردم و مسوولان ما آنقدر فراوان هستند که می توان با تکیه به آنها همواره همدل و همزبان بود.

  وی از همدلی و همزبانی به عنوان یک هنر برای از پیش بردن کارها و رسیدن به اهداف به شکل مطلوب نام برد و گفت: امسال در کنار پیشبرد مذاکرات با کشورهای ۱+۵ دو انتخابات مهم و حساس (مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری) که از اهمیت بالایی برای آینده سیاسی کشور برخوردار هستند را نیز پیش رو داریم که این دو موضوع ضرورت تقویت همدلی و همزبانی میان خود را برای ما آشکار می کند.

  نماینده عالی دولت در استان قزوین در ادامه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در نوروز امسال در مشهد، گفت: همان طور که معظم له تاکید کردند برای پیشرفت در عرصه اقتصاد راهی جز توجه و تکیه به داشته ها و سرمایه های داخلی خود نداریم.

  روزبه، از اقتصاد مقاومتی به عنوان یک تجربه موفق در دنیا نام برد و افزود: امروز هیچ اقتصاد موفق و پیشرویی در دنیا را سراغ نداریم که بدون استفاده مناسب از امکانات و ظرفیت های داخلی خود به رشد و پیشرفت دست یافته باشد.

  وی با اشاره به انتخاب قزوین به عنوان یکی از چهار استان فعال در حوزه اقتصاد مقاومتی در سال گذشته، گفت: قزوین به لحاظ اقتصادی مملو از فرصت ها و موقعیت های طلایی است که با استفاده مناسب از آنها می توان شاهد رشد چشمگیر این استان بود بنابراین می کوشیم تا با ایجاد همدلی و همزبانی بیشتر بین مردم و مسوولان برای بهره گیری از این فرصت ها و موقعیت ها، اقتصاد مقاومتی را در این نقطه از کشور نهادینه کنیم.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">