ندای البرز
شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ - - ساعت ۲۰:۳۱ 2018 Mar 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 2866
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۳
 •   
  دکتر کاظمي :
  دکتر کاظمی در نطق پیش از دستور یکصد و هفدهمین جلسه این شوراء گفت: همکاری دانشگاه علوم پزشكی و آبفای استان با شورا بسیار ضعیف است و اقدام موثر و کارآمدی از سوی این دو اداره ی کل دیده نمی شود.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز، دکتر کاظمی رئیس شورای شهر محمدیه در نطق پیش از دستور یکصد و هفدهمین جلسه این شوراء گفت: همکاری دانشگاه علوم پزشکی و آبفای استان با شورا بسیار ضعیف است و برای حل مشکلات بهداشتی، درمانی و همچنین افت شدید فشار آب در محمدیه و  مهرگان اقدام موثر و کارآمدی از سوی این دو اداره ی کل دیده نمی شود که این موضوعات در آینده ای نزدیک معضلات بسیار شدیدی را برای شهروندان در پی خواهد داشت.

  گفتنی است شورا برای حل مشکلات بهداشتی و درمانی بارها اصرار بر جلسه ی مشترک با علوم پزشکی داشته که متأسفانه رئیس محترم آن تاکنون تمایلی نشان نداده اند و همچنین شورا و شهرداری برای مشارکت در آبرسانی به منطقه ۷ به صورت منطقی وارد شد که از سوی آبفای استان در این مورد و نیز مشکل افت فشار آب منطقه ۱ و ۲ و مهرگان، تاکنون با تعامل سازنده ای روبرو نشده است.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">