ندای البرز
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - - ساعت ۲۱:۴۴ 2018 Jan 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23768
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۱
 •   
  سهرابی زاده، کارگردان سینما:
  سهرابی‌زاده با اشاره به نگاه باصلابت و عزت شهید محسن حججی بیان کرد: هنر از به تصویر کشیدن عزت این نگاه عاجز است.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی ندای البرز، جمشید سهرابی زاده در مراسمی که عصر روز گذشته به مناسبت شهادت محسن حججی در فلکه لاله شهرالوند برگزار شده بود اظهار کرد:در طول زمان بعضی اتفاقات پیش می‌آید که تاریخ از نگارش آن عاجز است.
  وی با اشاره به نگاه باصلابت و عزت شهید محسن حججی بیان کرد: هنر از به تصویر کشیدن عزت این نگاه عاجزاست.
  این هنرمند الوندی عنوان کرد: نگاه شهید محسن حججی در دقایقی که به اسارت گرفته می‌شود یک نگاه پیام‌آور برای ملت ایران است که عزت و شرف ایرانی در تمام دنیا پابرجاست.
  این کارگردان سینمایی اضافه کرد: شهید محسن حججی عزیز خانواده و تمام ملت ایران است و بعضی از عکس‌های جانسوز این شهید بزرگوار دل خیلی از مردم ایران را به آتش کشاند.
  وی گفت: نشر برخی از عکس‌های جانسوز شهید محسن حججی در فضای مجازی برای خانواده این شهید بزرگوار و ملت داغدار ایران صلاح نبود چرا که هیچ کسی نمی‌تواند جای مادر و خواهر و همسر شهید باشد و لحظات دیدن برخی از عکس‌ها را درک کند.
  سهرابی زاده مطرح کرد: برخی از عکس‌ها و اطلاعاتی که در فضاهای مجازی از این شهید بزرگوار پخش شد باعث شد تا مردم شناخت بیشتری از این شهید بزرگوار داشته باشند و به شأن واقعی این شهید پی ببرند.
  این هنرمند الوندی تصریح کرد: با همت این قهرمانان و مدافعان حرم ایران ما همیشه سرافراز و سربلند است.
  انتهای پیام /

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">