ندای البرز
شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - - ساعت ۲۰:۰۹ 2018 Apr 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24477
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰
 •   
  مدیر کل هواشناسی استان قزوین:
  برای امروز شنبه پانزدهم مهر ماه سال جاری آسمان شهر قزوین غبار آلود و ابری پیش‌بینی می‌شود.

  آرش بهارونداحمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ندای البرز با اشاره به وضعیت آب و هوای استان قزوین اظهار کرد: هم‌اکنون آسمان شهر قزوین غبار آلود پیش‌بینی شده و دمای این شهر هم ۱۶ درجه سانتی‌گراد است.

  وی افزود: برای امروز شنبه پانزدهم مهر ماه سال جاری آسمان شهر قزوین ابری پیش‌بینی می‌شود.

  بهارونداحمدی با بیان اینکه هم‌اکنون جهت وزش باد در استان قزوین از سمت شرق است، تصریح کرد: سرعت وزش باد هم در این استان دو متر بر ثانیه و هفت کیلومتر بر ساعت است.

  این مسؤول با اشاره به وضعیت آب و هوای استان قزوین در روزهای آینده خاطرنشان کرد: برای فردا یکشنبه شانزدهم مهر ماه سال جاری آسمان شهر قزوین ابری در برخی مناطق صاف همراه با وزش باد و مه صبحگاهی پیش‌بینی شده و کمینه و بیشینه دمای این شهر هم به ترتیب ۴درجه و ۲۱ درجه سانتی‌گراد است.

  مدیرکل هواشناسی استان قزوین ادامه داد: همچنین آسمان شهر قزوین برای روز دوشنبه هفدهم مهر ماه سال جاری صاف تا کمی ابری پیش‌بینی شده که گاهی همراه با وزش باد بوده و دمای این شهر هم با کمینه ۸ درجه و بیشینه ۲۳ درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.

  بهارونداحمدی با اشاره به روند شرایط هوا در سه روز آینده در استان قزوین تصریح کرد: میزان بارش باران در ۲۴ ساعت گذشته در این استان صفر میلی‌متر بوده و بارندگی برای روزهای آینده در این استان پیش‌بینی نشده است.

  وی عنوان کرد: دمای شهر قزوین در ۲۴ ساعت گذشته در استان قزوین با کمینه ۹ درجه و بیشینه ۱۹ درجه سانتی‌گراد بوده است.

  مدیرکل هواشناسی استان قزوین تصریح کرد: با توجه به بررسی‌های صورت گرفته میزان نم نسبی در این استان۵۶ درصد بوده که در حالت نوسان قرار دارد.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">