ندای البرز
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۴:۳۴ 2018 May 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 20683
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۵
 •   
  زنگ خطری برای مسوولان شهرستان البرز:
  نگاه مسوولان شهرستان البرز به رشته ورزشی شنای شهرستان البرز نگاهی سطحی بوده وهمین مسئله باعث ایجاد مشکلاتی برای هیات شنای این شهرستان شده است.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز شهرستان البرز جواد یار بیگی با اشاره به وضعیت اسفناک شنا در این شهرستان ، اظهار داشت:در مرحله اول در رشته ورزشی شنا وضعیت سخت افزاری این رشته مد نظر است که در شهر الوند خوب نیست.
  وی با بیان اینکه یکی از معضلات اصلی هیات شنا در اختیار نداشتن استخر برای هیات می باشد افزود:دراکثریت هیات شنای استان های دیگر سانس های خاصی از استخر را به هیات شنا اختصاص داده تا با آموزش دادن شناگران مستعد بتوانند قهرمانانی جهانی در رشته ورزشی شنا پرورش بدهند.
  دبیر هیات شنای شهرستان البرز ادامه داد:در گذشته هیات شنای این شهرستان فعالیت خود را بهتر داشت اما از زمانی که شهرداری الوند استخر خود را در اختیار بخش خصوصی قرار داده از امکانات هیات کم شده وهمین مسئله باعث عقب افتادن هیات شنای البرز از هدف خود شده است.
  این مسوول عنوان کرد:نگاه مسوولان به رشته ورزشی شنای شهرستان البرز نگاهی سطحی بوده وهمین مسئله باعث ایجاد مشکلاتی برای هیات شنای این شهرستان گردیده چرا که قبل از اینکه استخرهای این شهرستان به بخش خصوصی تعلق بگیرد سه سانس در هفته در اختیار هیات شنا بود وباعث تمرینات کافی بچه ها و پیشرفت های کاریشان در این رشته می شد.
  یار بیگی خاطر نشان کرد:مسوولان شهرستان البرز نگاه خوبی به رشته ورزشی شنا نداشته و علی رغم این مشکلات تمام تلاش های خود را به شخصه انجام داده ام تا بچه های مستعد در این رشته ورزشی را حفظ کرده و استعدادهایشان را شکوفا کنم.
  وی یاد آور شد:هزینه اکثریت مسابقات شنا که در سطح استان قزوین برگزار می شود با هزینه های شخصی بنده انجام شده و در حال حاضر هیات شنا فاکتورهای این هزینه ها را تقبل نکرده است.
  یاربیگی با اشاره به نوجوانان مستعد شنای شهرستان البرز که استعداد قهرمان شدن در سطح جهانی را دارند افزود:پوریا ترابی در رشته قورباغه و امیر حسین کریمی از بهترین های این رشته ورزشی بوده که در صورت امکانات می توانند مدال آفرینان پر افتخاری برای مردم شهر الوند باشند.
  دبیر هیات شنای شهرستان البرز عنوان کرد:یکی از علت های نیمه فعال بودن شنای شهرستان البرزنبودن امکانات است چرا که ورزش شنا ورزشی است که محیط خاص خود را که همان آب واستخر است را می طلبد و مربی این رشته نمی تواند همچون مربی فوتبال در صورت نبودن امکانات استعداد بچه های خود را در زمین خاکی شکوفا کند.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">