ندای البرز
یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۹:۴۰ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24606
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۰
 •   
  خطیب نماز جمعه شهر الوند:
  وی با اشاره به گرانی اجاره خانه‌ها خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: دولت دوازدهم یک راه حل اساسی برای این معظل در نظر بگیرد.

  به گزارش خبرنگار سیاسی ندای البرز؛ حجت الاسلام طهماسبی در خطبه‌های عبادی-سیاسی نماز جمعه این هفته شهر الوند که در مسجد جامع حضرت ابوالفضل ع این شهر برگزار شد،
  با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری اظهار کرد: سخنان ترامپ ارزش جواب دادن را ندارد.
  وی افزود: ماندن اروپا در برجام تنها کافی نبوده بلکه باید مخالفت خود را با آمریکا اعلام کنند.
  خطیب نماز جمعه شهر الوند عنوان کرد: ترامپ به ظاهر حرفهای دیوانه وار می‌زند ولی در لابه لای حرفهایش می‌توان به یک حاکمیت دوگانه در ایران و تزلزل قدرت سپاه رسید.
  این مسئول ادامه داد: سپاه یک آرم نبوده بلکه یک تفکر و اندیشه ناب اسلام محمدی است.
  حجت الاسلام طهماسبی اضافه کرد: بدعهدی آمریکا به جهان ثابت شده و اگر آمریکا برجام را پاره کند، ملت ایران با اتحاد و همبستگی برجام را به آتش می‌کشند.
  امام جمعه شهر الوند خاطرنشان کرد: مسئولان سیاسی و دیپلماتیک بایستی اقدام متقابل در برابر آمریکا داشته باشند.
  وی بیان کرد: آمریکا به ظاهر برجام را نقص نکرده اما تا به امروز نه به برجام عمل کرده و نه به آن پایبند است.
  حجت‌الاسلام طهماسبی تصریح کرد: آمریکا همیشه به دنبال شکاف بین ملت ایران بوده است که این مسئله را به راحتی می‌توان در صحبت‌های ترامپ فهمید.
  خطیب نماز جمعه شهر الوند با اشاره به روز صادرات خاطرنشان کرد: دولت و وزرای اقتصادی دولت در صادرات قدم های موثر و مفیدی بردارند.
  وی با اشاره به گرانی اجاره خانه‌ها خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: دولت دوازدهم یک راه حل اساسی برای این معظل در نظر بگیرد.
  حجت‌الاسلام طهماسبی یادآور شد: گرفتن ویزا برای زائرین اربعین حسینی واجب بوده و اگر کسی در عراق بدون ویزا دستگیر شود از حبس محکوم می‌شود.
  وی بیان کرد: زائران اربعین حسینی از پلیس +۱۱۰ و مکانهای معتبر اقدام به تهیه ویزا برای زیارت اربعین حسینی کنند.
  انتهای پیام/

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">