ندای البرز
یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۷:۰۵ 2018 Apr 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23765
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۴
 •   
  دفاع تمام قد فرماندار البرز از وزیر اصولگرای دولت یازدهم:
  وزیر کشور را از وزرای موفق دولت یازدهم و دارای کارنامه ای موفق دانست و گفت: عملکرد درست عبدالرضا رحمانی فضلی عامل مهمی در انتخاب دوباره وی در این پست از سوی رئیس جمهوری و معرفی وی به مجلس برای گرفتن رای اعتماد دوباره بوده است.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز رضا عسگری شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا به اشاره به انتخاب اعضای کابینه دولت یازدهم از سوی رئیس جمهوری، برگزاری یک انتخابات آزاد و سالم را به میزان مهارت و تجربه برگزار کننده آن مربوط دانست و گفت: رحمانی فضلی از وزرای موفق دولت یازدهم بود که عملکرد وی در برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در سال ۹۴، ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال ۹۶ بسیار مثبت بود.
  وی اظهار کرد: با تلاش ها و هدایت های خوب وزیر کشور در ۲ انتخابات گذشته هم از نظر صیانت از حقوق کاندیداها و نیز اجرای قانون شاهد برگزاری انتخاباتی سالم با کمترین مشکل بودیم.
  فرماندار البرز با اشاره به اینکه رحمانی فضلی پس از به دست گرفتن سکان وزارت کشور در دولت یازدهم دست به تغییرات عمده ای در آن وزارتخانه زد، یادآور شد: یکی از موفقیت های مهم و بزرگ وی فعال ساختن بسیاری از تشکل های صنفی تعطیل شده در دولت های نهم و دهم بود.
  وی یادآور شد: وزیر کشور دولت یازدهم از همان ابتدای کار خود اقدام به فعال کردن برخی احزاب داخلی کرد که در طول مدت زمان دولت نهم و دهم با بی مهری های صورت گرفته تعطیل شده بودند و توانست شکاف بین احزاب و دولت را تا حد زیادی از بین ببرد و پل ارتباطی قابل اعتمادی را بین این ۲ فراهم سازد.
  فرماندار البرز ادامه داد: عملکرد وزیر کشور دولت یازدهم در حوزه های اجتماعی و آسیب شناسی آن نیز عالمانه و قابل تمجید بوده و در عرصه مبارزه با آسیب ها گرچه در آغاز راه قرار داریم اما عملکرد صورت گرفته کم سابقه بوده و به نظر می رسد که دستاوردهای بیشتری را نیز در این حوزه در آینده شاهد باشیم.
  وی ادامه داد: تلاش هایی که در این زمینه طی چهار سال گذشته صورت گرفته بدون شک در آینده بروز و ظهور خواهد یافت و این در حالی است که در هماهنگی بین نهادهایی که در رابطه با امنیت کشور سهیم هستند نیز کمترین تنش ها را در دولت یازدهم شاهد بودیم.
  این مسئول با اشاره به اینکه باید توجه داشت وزیر کشور در ابتدای کار دولت یازدهم چه چیزی را با توجه به وضعیت حاکم بر کشور تحویل گرفت،افزود: در آغاز به کار دولت یازدهم شاهد ایجاد همدلی و وفاق بین جریان های سیاسی کشور بودیم که در دوره قبل آنرا نمی دیدیم.
  وی ادامه داد: بدون شک اگر خواهان پیشرفت در بسیاری از زمینه ها هستیم باید شاهد ادامه سیاست های کنونی در وزرات کشور باشیم و در این راه نیز مجلس شورای اسلامی که تاکنون شاهد نتایج برگزاری یک انتخابات سالم نیز بوده می تواند این موضوع را محقق سازد.
  فرماندار البرز یادآور شد: مجلس شورای اسلامی نشان داده که خیلی وارد دعواهای سیاسی نمی شود چرا که اگر قرار بود تصمیمی بر خلاف رویه ها بگیرد در مجلس گذشته با وجود اختلاف نظرهای موجود با دولت، می گرفت اما در همان زمان نیز شاهد تصمیم گیری های شجاعانه ای نظیر برجام بودیم.
  عسگری اضافه کرد: بدون شک نمایندگان مجلس شورای اسلامی در انتخاب وزرای دولت دوازدهم مصالح عمومی کشور و مردم را در نظر خواهند گرفت و ما نیز امیدواریم سیاست های وزارتخانه کشور در دولت دوازدهم ادامه گر سیاست های دولت گذشته باشد.
  وی در پایان گفت: محبوبیت در افکار عمومی جامعه، اجماع بیم گروه های سیاسی، دستاوردهای کسب شده در دولت یازدهم، تعامل مناسب با رسانه ها، تجربه کاری و همسویی با برنامه های دولت تنها بخشی از خصوصیت های وزیر کشور دولت یازدهم بوده است که برای رای اعتماد دوباره حتما مورد توجه نمایندگان مجلس قرار خواهد گرفت.
  عبدالرضا رحمانی فضلی که در دولت یازدهم با کسب بیش از ۹۰ درصد آرای نمایندگان مجلس نهم به منصب وزیر کشور رسید، در دولت دوازدهم نیزبرای احراز دوباره این پست از سوی دولت دوازدهم به مجلس شورای اسلامی معرفی شده است.

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">