ندای البرز
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ - - ساعت ۱۸:۰۶ 2018 Mar 21
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 2493
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۶:۲۹
 •   
  فرماندار شهرستان البرز:
  فرماندار البرز در جلسه هماهنگی بزرگداشت مقام زن و برگزاری اردوهای راهیان نور، ضمن اشاره به مسأله کرامت مقام زن، وظیفه اصلی بانوان را الگوپذیری از منطق حضرت زهرا (س) بویژه در حوزه های دین مداری و ولایتمداری دانست.

  پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز به گزارش مدیر روابط عمومی فرمانداری البرز : ” غلامرضا حسن پور ” در جلسه هماهنگی بزرگداشت مقام زن و برگزاری اردوهای راهیان نور، ضمن اشاره به مسأله کرامت مقام زن ، ترویج الگوهای برگزیده اسلام  را راه نجات و  پیروزی جامعه در جنگ نرم دشمنان دانست .

  حسن پور در ادامه با اشاره به الزام برگزاری نمایشگاه دستاوردهای زنان در سطح شهرستان، خواستار همکاری همه جانبه ادارات و شهرداریها در برگزاری آن شد.

  وی در ادامه با اشاره به اینکه ایام نوروز ۹۴ مقارن با ایّام فاطمیّه است اذعان داشت، در تبلیغات محیطی و بیانات خود ملاحظات لازم را داشته باشیم که در این مقطع زمانی از تفرقه افکنی های احتمالی میان مسلمانان جلوگیری شود و افزود: در کلیه امور نگاه مدیران به دستورات و  بیانات رهبر معظم انقلاب باشد چرا که رعایت حدود صلاحدید ایشان وظیفه کلیه مسئولین است .

  فرماندار شهرستان البرز در پایان، ضمن اشاره به برگزاری هر چه با شکوه تر اردوهای راهیان نور در ایّام نوروز و مباحث فرهنگسازی معنوی و یادآوری یاد و خاطره شهدا اذعان داشت، آشنایی با یادمانهای جنگ برای نسل امروز که  آن دوران را  از نزدیک ندیده است بسیار موثر بوده و به یقین، زمینه ارتقا روحیه معنوی آنها را فراهم خواهد ساخت .

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">