ندای البرز
سه شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۰:۰۳ 2018 Feb 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 10251
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ آبان ۱۳۹۴ - ۰۰:۲۴
 •   
  علی قنبرلو در خاطره ای به تخریب بخشی از منزل معاون اول قوه قضائیه اشاره کرده است.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، علی قنبرلو عکاس روزنامه همشهری در اینستاگرام خود خاطره ای از زبان یک راننده تاکسی بیان کرده است: چند ماه پیش آقای اژه ای منزل شان را قرار بود تعمیرات کنند و برای همین اسباب و لوازم خانه را در اتاقی جمع کردند و بعد از گرفتن مجوز لازم از شهرداری شروع به ساخت کردند. از آنجایی که مجوز تعمیرات بود و ما می دانستیم شامل چه چیزهایی هست از ساخت و ساز یک نیم طبقه کوچک در بالای پشت بام منزل حاج آقای اژه ای کاملا تعجب کرده بودیم و از این تخلف آشکار دل مان به درد آمده بود که ایشان که معاون اول قوه قضاییه هست و کسی جرات تذکر به ایشان را ندارد چگونه از قدرت خود سوء استفاده کرده و در حال ساخت و ساز اضافی هست.

  گذشت تا دقیقا همان روزی آمدند که کار تعمیرات تمام شده بود و نظافت کرده بودند تا وسایل منزل را بچینند، همه چیز خوب و منظم بود تا اینکه معاون اول قوه قضاییه از سر کار تشریف آوردند. حاج آقا با عصبانیت برگشتند و با خانواده سوار ماشین شدند و رفتند. در این هنگام صدای پتک بود که بلند شد و دوباره گرد و خاک و سر وصدا. ما که تعجب کرده بودیم که چرا خانه را خراب می کند کارگر ایشان.

  چند روز بعد که ایشان برگشتند کاشف به عمل آمد که کارگر بنایی که در منزل ایشان مشغول بوده جهت خود شیرینی یک اتاق کوچک برای مطالعه حاج آقا اژه ای درست کرده و هیچ چیزی هم نگفت، تا اینکه حاجی می آید و می پرسد این چیه که کارگر می گوید اینجا را اضافی درست کردیم برای شما. حاج آقا میگویند مجوز ما تعمیرات بود نه ساخت و ساز، خرابش کنید سریع.

  منبع: مشرق

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">