ندای البرز
شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۷:۴۰ 2018 Aug 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 17211
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۷
 •   
  یادداشت روز:
  اصلا ًقرار بود این مدیران نجومی عوض شوند ولی انگار فقط کلمات عوض شدند و این دزدان شدند رفیق و امانتدار غافله انقلاب! انگار ما چیزی بدهکار شدیم و آقایان طلبکار!

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، میثم بهادری، بابا رجب تو رفتی و این دزدان شدند ذخایر انقلاب!!!

  امانتدار و ذخیره تو بودی، چرا که از دل معرکه انقلاب و جنگ، زخم‌هایش را به امانت نگاه داشتی و آنوقت این خائنین را امانتدار و ذخیره می‌نامند! آری همین جماعت کاسب را ! این شاسی‌بلند سواران نجومی را ! این شیفتگان ثروت را ! این یقه بسته‌های متظاهر را !

  اصلا ًقرار بود این مدیران نجومی عوض شوند ولی انگار فقط کلمات عوض شدند و این دزدان شدند رفیق و امانتدار غافله انقلاب! انگار ما چیزی بدهکار شدیم و آقایان طلبکار!

  بابا رجب سلام ما را به امام عصرمان(عج) برسان و بگو این روزها رهبرمان مدام ندا سر می‌دهد؛ انقلابی‌گری، مقابله با نفوذ، معیشت مردم، جهاد روشنگری، مقابله با حرامخواران و … اما بعد از مردان بی‌ادعای جبهه ها دیگر معدود افرادی به ندای سید خراسانی ما لبیک می‌گو‌یند!

  بگو بابا رجب، تو به مولایمان بگو که چگونه مدافعان حرم در جبهه‌های شام بر منبر شهادت می‌نشینند و اینجا غارتگران بیت‌المال می‌شوند ذخایر انقلاب و ما امنیت را مدیون برجام می‌شویم!!! یکی باید به اینها بگوید آخر انصاف هم خوب چیزی است!!!

  جناب نوبخت؛ این افراد به عقیده من ذخایر نیمکت دشمن هستند که به محض ورود به زمین مسؤولیت، دروازه‌ای به نام بیت المال را نشانه می‌گیرند و هرماه با فیش‌های خود گلُ دیگری را بر دروازه‌ی این ملت مستضعف و پابرهنه می‌زنند.

  makazemi_09002023

  همین‌ها هستند که در این اوضاع کاسبی می‌کنند و همه چیز را به گردن تحریم می‌اندازند، از آب خوردن گرفته تا وضعیت محیط زیست را به تحریم گره می‌زنند و مدعی می‌شوند که مسیر‌های منتهی به اختلاس را بسته‌اند، اما از آنجایی که خداوند جای حق نشسته، حقوق‌های نجومی حنای آنان را بی‌رنگ می‌کند تا شاید به خود بیایند و بدانند که دعای مردم مستضعف شنوای مقتدری دارد.

  البته اینان معتقدند که باید با امثال خاوری، رحیمی و سایر مفسدین گذشته برخورد شود، اما حالا اگر چند نفری اندک حقوق نجومی دریافت کرده‌اند چون ذخیره انقلاب هستند مانعی ندارد، زیرا این چند صباح تدبیر و امید را باید بیخیال شد تا خدایی ناکرده به کلیدی که نه ۱۰۰ روزه بلکه هزاران روزه هیچ قفلی را باز نمی‌کند خدشه‌ای وارد نشود!!!

  و نکته آخر اینکه باید یک آفرین و یک هزارآفرین بگویم، آفرین را به آن غارتگران بیت المال که بر سر سفره‌ی نظام نشسته و تناول که نه، چپاول می‌کنند.

  و اما هزارآفرین را باید به دولت محترم گفت که بجای برخورد با مفسدان و ” شفاف‌سازی اقتصادی” این غارتگران را ذخایرانقلاب می‌نامند و نام آنها را با کمال افتخار در برابر این ملت شهید داده و مظلوم رسانه‌ای می‌کنند و صد البته آب در لانه‌ی هر رسانه‌ای که بخواهد از این فسادها و لزوم برخورد با مدیران نجومی سخن بگوید می‌گیرند و آنها را متهم به سیاه‌نمایی می کنند.

  نمی دانم؛ شاید قحط الرجال است که نیست، اما خجالت و انصاف هم چیز خوبی است!!!

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">