ندای البرز
دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - - ساعت ۰۷:۳۳ 2018 Apr 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 22009
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۸
 •   
  امام جمعه شهر الوند:
  یکی از شاخصه‌های اصلی پاسداران ولایی بودن و در خط رهبری و در مسیر رهبر‌ی حرکت کردن است و دلیل اصلی دشمنی، دشمنان همین ولایی و در خط رهبری بودن پاسداران است

  به گزارش پایگاه خبری ندای البرز در شهرستان البرز ، به مناسبت فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و میلاد امام حسین(ع)، حجت‌الاسلام علی طهماسبی امام جمعه شهر الوند، دادستان و فرماندهی نیروی انتظامی، دادگستری، دادستان، ریاست آموزش پرورش و جمعی از مسؤولان شهرستان البرز صبح امروز با کارکنان سپاه امام رضا‌(ع) شهرستان البرز دیدار کردند.
  امام جمعه شهر الوند در این دیدار در خصوص جایگاه والای پاسداری و ارزش آن در کشور و البته در جهان اسلام اظهار داشت: پاسدار و پاسداری از نمونه‌های بارز یک فرد انقلابی در کشور بوده و آن طور که کشور‌های بیگانه و دشمنان همه چشم طمع‌شان به دنبال سپاه و پاسداران است.
  حجت‌الاسلام علی طهماسبی گفت: یکی از شاخصه‌های اصلی پاسداران ولایی بودن و در خط رهبری و در مسیر رهبر‌ی حرکت کردن است و دلیل اصلی دشمنی، دشمنان همین ولایی و در خط رهبری بودن پاسداران است.
  وی ادامه داد: ما امروز تمام امنیت این کشور را مدیون نیروهای مسلح هستیم، افرادی که همچون سرور سالار شهیدان خود در وفاداری به این انقلاب از تمام هستی خود می‌گذرند و با تمام مشکلات به پاس پاسداری از ارزش‌های این انقلاب در صحنه‌های جنگ سخت نرم که شاهد آن هستیم، همچون مدافعان حرم حاضر می‌شوند و تا آخرین قطره خون خود همانند علمدار کربلا از این مرز و بوم دفاع می‌کنند.
  انتهای پیام /

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">